Wpis z mikrobloga

Heja Mirabele i Mircy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj otwiera się największy park wodny w Europie - Suntago Wodny Świat. Park podzielono na trzy strefy - Jamango, Saunaria i Relax. Są palmy, ciepła woda, bunkrów co prawda nie ma, ale też jest zajebiście ( ͡ ͜ʖ ͡)
Miałem okazję być na otwarciu i przedpremierowym pokazie wszystkich atrakcji. Jeśli macie chęć, to zapraszam do obejrzenia mojej relacji na YT - https://www.youtube.com/watch?v=UxYqJKRJpb8

Wołam obserwujących tagi #polska #ciekawostki #inwestycje bo wydaje mi się, że temat jest ciekawy ( )
  • 5
@Susek: fajna sprawa, już od jakiegoś czasu się jaram. Tropical Island ma mocnego konkurenta, a to chyba jedyny tak duży park w okolicy, który może z nami konkurować (ale swoje lata już ma i nieco trąci myszką).

Cenowo u nas uważam, że bardzo w porządku. Na pewno się wybiorę jak kiedyś będę w tamtych rejonach.
@Krupier: z tego co się dowiadywałem jest sold out biletów na kilka najbliższych dni. Polecam wybrać się a jakiś czas na luzaku, bo teraz to wydaje mi się, że woda będzie aż gęsta od ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@InterferonAlfa_STG: na stronie piszą, że 10, pojemnościowo dość spore. Najmniejsza jest mroźnia na 4 osoby, największa mokra 48 powinna pomieścić, ale realnie wydaje mi się, że 40