Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jaką pozycje kupić na #ps4. Która waszym zdaniem jest najciekawsza?
-Days gone (podobno słabo wyszła gra)
-call of duty world war 2 (plus bo ma multi)
-assassin's creed origins (chyba najlepsze opinie)
-spiderman
-borderlands 3 (destiny mi się nie podoba i boję się że to mnie też nie wciągnie)

Co polecacie? Co radzicie?
#gry
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@2MSR: days gone bardzo niedoceniany, moim zdaniem jedna z lepszych gier roku, z wielką przyjemnością robiłem tam platynę a nie jestem jakimś łowcą trofeów.
2. Spiderman też warty polecenia, świetnie wygląda, fabuła bardzo przyjemna. Czuć klimat Marvela. Z przyjemnością zrobiłem tam platynę, chociaż jakimś łowcą trofeów nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2MSR: będzie pan zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°) warto nadmienić, że gra jest z polskim dubbingiem i to jedyna słabą stroną tej gry. Można zmienić na angielski + napisy
@2MSR: Dodatkowo jeżeli jesteś fanem TWD, lubisz filmy o zombie to powinieneś być bardzo zadowolony. Nie jest to jakieś growe objawienie, fabuła imo nie zaskakuję, ale hordy zombie, niektóre lokacje wzbudzały we mnie strach i faktycznie podchodziłem do nich jak najbardziej ostrożnie, bandyci zastawiający na ciebie pułapki, zombie mogący ściągnąć Cię z motocykla podczas jazdy, #!$%@? kruki (których szczerze nienawidzę) odbijanie obozów bandytów, walka wręcz, aż sam się nakręciłem i jak
@2MSR: Ze mną było tak samo, wsiadłem w hype train i po pierwszej przeczytanej recenzji z niego wyskoczyłem. Dałem sobie z 2 miesiące max po premierze, kupiłem i jestem mega zadowolony. Po tej akcji postanowiłem, że recenzje nie będą dla mnie głównym wyznacznikiem przy decydowaniu o kupnie gier.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2MSR: no to tutaj masz odwrotne opinie, zagraj i oceń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo jest z anthemem, po premierze nie grałem, gra zdążyła zebrać miano bardzo słabej, później jak wyszło EA Access na PS4 i w nią zagrałem to uważam ją za jedną z lepszych i bardziej dopracowanych gier EA.
@2MSR: bierz CoDa. Asasyny od Origins to typowe ubi gówno. #!$%@? mapa na której jest milion aktywności i wszystkie gówniane, totalny przerost formy nad treścią.
Days gone jest bezpieczne do bólu. Nie jest źle ale nie ma własnej tożsamości a każdy element widziałeś już pewnie gdzieś indziej i lepiej.
Spiderman nie grałem
Borderlands... Wszystko jest tylko pretekstem do zbierania coraz większej góry śmieci. To, jest takie destiny do 10 potęgi.
@2MSR: zadna. Wszystkie to moim zdaniem wypelniacze czasu miedzy lepszymi grami.
Z mojego doswiadczenia warte uwagi sa

1. Red dead redemption 2 - jedna z najlepszych gier wszechczasow moim zdaniem. Zdecydowanie lepsza niz klasyczne odhaczanie "znajdziek" na mapie i bardzo rozbudowana.
2. Bloodborne - jedna z nielicznych soulslike ktore mi sie podobaja, glownie ze wzgledu na lovecraftianski nastroj.
3. Kingdom come
4. Xcom 2
5. Seria darksiders, czesto w promocjach nawet
Zastanawiam się jaką pozycje kupić na #ps4.

@2MSR: Jak to przeczytałem, to mi się przypomniało, że śniła mi się konsola. Dostałem, czy tam wygrałem. Stwierdziłem, no trudno, to trzeba kupić gry...
Kup Spin Tires, następnie Uncharted 4 też.