Wpis z mikrobloga

Tak bardzo znacząca cecha.


@BartoszBarSeba: Przecież to jest znacząca cecha. Daje spore bonusy w różnych aspektach życia, dla kandydatów na prezydenta(przynajmniej w US) to też ważne:
https://www.thoughtco.com/does-the-tallest-presidential-candidate-win-3367512

Zresztą ja mam teorie, że Kaczyński ogarnął jak robić politykę i m.in. dlatego na front wystawia młodych, wysokich gości z miarę wyjściowymi twarzami. Duda ma 1.82, Morawiecki też ponad 1.80. Oczywiście nie mówię, że to jedyna znacząca cecha, ale prezencja dla polityka jest bardzo
ja wczoraj w metrze jechałem obok Bosaka


@Dolan: really?

koleś jest wzrostu dziecka, to było dopiero dziwne

Z tego co się orientuję to mierzy trochę ponad 170, a to jednak normalny wzrost. Na dzisiejsze standardy owszem niski, kiedyś zaś przeciętny. Z polityki to choćby wspomniany tutaj Putin jest takiegoż wzrostu.

A wygląda jak łepek bo jest chudy, wygolony i ogólnie taka "uroda".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlanetHell: no z bliska wygląda jeszcze młodziej niż w tv, gdybym go nie znał i nie miałby na sobie garnituru i płaszcza to bym pomyślał że to jakiś gimnazjalista
Kaczyński ogarnął jak robić politykę i m.in. dlatego na front wystawia młodych, wysokich gości z miarę wyjściowymi twarzami.


@Asd15: Lechu został prezydentem.
Jarosław zaś ma bardzo duży negatywny elektorat, i kojarzy się jakby z takim ideowym radykalizmem.

ale prezencja dla polityka jest bardzo ważna

Oczywiście
Jarosław zaś ma bardzo duży negatywny elektorat, i kojarzy się jakby z takim ideowym radykalizmem.


@BartoszBarSeba: Dokładnie i myślę, że dopiero po jakimś czasie to przełknął. Nie wiem na ile wykopki pamiętają 2005-2007 ale Jarosław obiecywał, że nie zostanie premierem a potem to złamał i po Kaziu został właśnie nim. To było dla niego złe z dwóch powodów - po pierwsze nie ma wyglądu, ani nawet jakiejkolwiek charyzmy czy sympatii jaką