Wpis z mikrobloga

Poleccie mi jakieś wciągające na wiele godzin gry na PC - dużo ostatnio czasu zmarnowalem na MMO i nie tykałem zbytnio gier AAA.

Sekiro, RDR2, Total War Three Kindgoms będą okej na początek?

#gry
  • 5
@paziu: tbh nigdy nie grałem w serię TW, a zaliczyłem mnóstwo RTSów także pytaniem jest czy odbili się ze względu na zmiany względem poprzedniczek czy ze względu na jakość
@Shishu: imho po prostu warhammery za wysoko zawiesily poprzeczke. kazda rasa to calkowicie inny gameplay i mechanika kampanii, nawet w obrebie jednej rasy masz frakcje ktore sie od siebie bardzo roznia gameplayem (rosterem juz nie tak bardzo). masz do rozegrania kilkanascie kampanii, z ktorych kazda bedzie wygladala troche inaczej (oczywiscie do momentu az sie spasiesz, koncowka kazdej kampanii TW wyglada z reguly tak samo).

3k za to niby wszystko fajnie pieknie,
@Shishu: RDR2 ma bardzo dobrego single playera (jeśli lubisz klimat Dzikiego Zachodu to gra Ci się spodoba), tylko musisz przełknąć bardzo wolno rozkręcającą się fabułę i też generalnie samo tempo gry jest bardzo wolne w porównaniu z Sekiro czy GTA5. No i trollujące sterowanie - gra potrafi w ostatniej chwili zmienić akcję pod przyciskiem przez co możesz np. niechcący kogoś zaatakować.