Wpis z mikrobloga

@jack_: Nie wiem czy zwróciłeś uwagę śle widać IMEI wiec możesz sobie sprawdzić czy świeżo kradziony czy odleżał. Ładowarki do IPhonów się zużywają i po jakimś czasie nie nadają się do eksploatacji. @Ryonnen: Nie. Został wyczyszczony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@jack_: Sprzedaje bo przeszedłem na wyższy model. Also nie będziesz mnie wykopku rozliczał czemu sprzedaje. No ale ok. Wzywaj policję na wykop. Będzie zabawnie. Nie wiem co się stało z pudełkiem. Może gdzieś jest w gratach przeprowadzkowych może nie. Słuchawki napewno popsułem podobnie jak ładowarkę. Kabel pękł mi przy złączu lightning.
@jack_: Najbardziej to chodzi o baterie. Dość intensywnie używam telefonu i stosunkowo szybko się rozładowywała a skoro dostałem nowy to nie będę już się bawił w wymianę. Nie sprzedałem w porę 6s i teraz mi to zalega a nie mam zamiaru magazynować tego sprzętu.
@jack_: policja nie oznacza na serwerach apple czy jest kradziony, w zasadzie tego nie jesteś w stanie sprawdzić nigdzie, jedynie na policji. Te blacklisty to są od operatorów za nie płacenie abo.