Wpis z mikrobloga

@Amerykanski-Naukowiec
Gwoli wyjaśnienia. Pokaż mi, gdzie ja tu kogokolwiek "obsrałem"? Oprócz Ciebie, wszyscy z tego miłosnego kwadracika, napisali na mnie posty. Niektórzy mnie obrażali i życzyli najgorszego. Chciałem po prostu wyjaśnić pewne kwestie. Ja nikogo starałem się nie obrazić w swoim poście (Ciebie również nie), a jedynie wyjaśnić zarzucane mi rzeczy. Ja na chamstwo nie odpowiadam chamstwem lecz kulturą (niczym ś.p. Andrzej Lepper).( ͡° ͜ʖ ͡°)-

"Za bardzo tez masz świadomość tego jak niby działa świat co sugeruje ze jesteś przegrywem odrzucanym notorycznie przez kobiety"
Tu się mylisz. Nie śledzisz moich postów więc nie wiesz. Ja nigdy nie byłem odrzucony, bo nigdy nie spróbowałem. Głównie przez strach przed odrzuceniem. Kilka razy w życiu miałem atencję od dziewczyn. Dosłownie kilka (3-5, nie pamiętam). Nic z tego nie wyszło przez brak mojej inicjatywy. Nie jestem chadem, ale porażką genetyczną też nie. Jakiemuś promilowi kobiet podobam się na tyle, żeby same wyszły z inicjatywa. Tutaj pudło.
W dyskusji pod postem coś tam mówiłeś, że jesteś wygrywem i jeździsz sportowym autem. Nie mam podstaw by Ci wierzyć, gdyż skoro jak sam twierdzisz jesteś trollem, to NIC z tego co mówiłeś kiedykolwiek nie jest wiarygodne. Ale nawet jeśli mówiłeś prawdę, to ok. Bądź nim sobie. Ja Ci niczego nie zazdroszczę, ani Ci źle nie życzę.
#przegryw #oswiadczenie #blackpillraw
Pobierz
źródło: comment_15820944556g2OueGgmkzzu4gL49Uwgc.jpg
  • 1