Wpis z mikrobloga

Filmik w którym koleś przez 10 minut #!$%@? o tym że, tu cytuje"Chciałem się #!$%@?ć, bo nie mogłem dostać cipki". Cały okres studiów gniłem w pokoju. Był nawet taki okres że zapomniałem jak mówić. Kopiowałem wszystkie kolokwia z internetu, byleby zaliczać". Potem kolejne #!$%@? że brak znajomych itd. że "kupowałem ciuchy", "chodziłem do fryzjera"...
A później najlepsze"Rzuciłem studia przez brak cipki, brak ruchania obniżyło moją samoocenę, CZEMU NIE MOGĘ DOSTAĆ SEKSU?!, wróciłem do domu, przez kilka miesięcy gniłem w pokoju nie wychodząc z niego, kłamałem rodzicom że szukam pracy, że aplikuję ale nie odbierają telefonów. A tak naprawdę gniłem w pokoju. Dzisiaj pracuje w magazynie za minimalną krajową, stałem się niewolnikiem, pensjo-stuleją. Dla mnie to jest kompletny #!$%@? koniec. To się nigdy nie zaczęło, moje życie jest skończone bo żadna kobieta nigdy nie spojrzała na mnie jako na obiekt pożądania seksualnego. Teraz siedzę w domu i pracuje za minimalną krajową i gniję, nic nie ma dla mnie znaczenia"

I powiedzcie mi teraz że to nie jest szkodliwy i niszczący sposób myślenia

#przegryw #bekazinceli ##!$%@? #bekazprzegrywow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz J.....J - Filmik w którym koleś przez 10 minut #!$%@? o tym że, tu cytuje"Chciałem si...
źródło: comment_15820249023WRnUKAZHQjuT5aSTgA5gQ.jpg
  • 15
I powiedzcie mi teraz że to nie jest szkodliwy i niszczący sposób myślenia


@Jacob10294JJ: Zwroc prosze uwage, ze gdyby on NIE UZALEZNIAL SWOJEGO SZCZESCIA I SAMOOCENY OD KOBIET to by nie rzucil studiow i prawdopodobnie zyl lepiej niz teraz. Wiec problemem nie jest #blackpill sam w sobie tylko uzaleznianie poczucia wlasnej wartosci od kobiet.
uzaleznianie poczucia wlasnej wartosci od czegokolwiek z zewnatrz sprawaia ze fraza "wlasnej wartosci" staje sie oksymoronem.


@InterferonAlfa_STG: Niekoniecznie. Ten koles myslal "skoro kobiety mnie nie chca to cos ZE MNĄ jest nie tak". Czyli swoją samoocenę uzaleznial od czynnika z zewnątrz. Fakt, powinienem był uzyc slowa "samoocena" zamiast okreslenia "poczucie wlasnej wartosi"