Wpis z mikrobloga

gdy ktoś ma wzrost taki a nie inny to w tej kwestii ma guzik do gadania?


@Sig_mar: Tym gorzej dla facetów, prawdę mówiąc. Dziewczynie można dać szansę, bo a nuż schudnie, ale facet, choćby wyszedł z siebie, ani centymetra nie urośnie.
  • Odpowiedz
@dejto: ja tez bym sie zalamal jakby laska miala 190+ a ja mam 182 wiec i to #!$%@? wyglada jak laska jest wyzsza os typa. Bylem na takim weselu ze kobieta byla wyzsza o poltorej glowy od swojego wybranka i pamietam ze obsmialem sie po pachy xD
  • Odpowiedz
@dejto: Niemęscy mężczyźni mają #!$%@?. Wzrost poniżej średniej, wąskie barki, małe dłonie, krótkie stopy, brak pewności siebie wynikający z ww. wad... Dodaj to wszystko i dla kobiet nie istniejesz. Nie hejtuję ich, ani im się nie dziwię, bo każdy chce dla siebie jak najlepiej i jak najwięcej.

Ot, #!$%@?.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Siwa_rusalka: ale najwięcej o wzroście trzeszczą panny 150 w kapeluszu. Jest korelacja - im niższa kobieta, tym ma bardziej #!$%@? w głowie na punkcie wzrostu. To komicznie wyglada gdy taki gość 190cm idzie po mieście z taboretem 150 xD nie dość, że panna rękę wykręca by iść z nim dłoń w dłoń, to wygląda jak mobilny podłokietnik albo stolik do drinów. Na jego miejscu przy każdej kłótni kazałbym jej wbiegać na
  • Odpowiedz