Wpis z mikrobloga

Stereotyp brzydkiej Niemki to czysta prawda xD. Wybrać taki męski ryj na miss Niemiec? Chyba naprawdę nie mają w czym wybierać ( ͡º ͜ʖ͡º).
Aż się przypomina scena z komedii z Valem Kilmerem "Top Secret", gdy reprezentacja kobiet niemieckich wręczała odznaczenia - sami faceci kulturyści przebrani za baby. Można Polkom zarzucić wiele i na wykopie jest to piętnowane nawet w chorym stopniu, ale tego jednego nie można - nie są tak brzydkie jak Niemki xD. Nie mogę na tą babę patrzeć xD.
#niemcy #heheszki #humorobrazkowy #humor #bekazpodludzi #rozowepaski
K.....y - Stereotyp brzydkiej Niemki to czysta prawda xD. Wybrać taki męski ryj na mi...

źródło: comment_158201238522ujMTwyRLwOS6wuvvBCG7.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stereotyp brzydkiej Niemki to czysta prawda xD


@KozakCzerwony: powiedział typ na podstawie zdjęcia z reflektorami w ryj i toną mejkapu scenicznego... Ta kobieta wcale nie jest brzydka.
  • Odpowiedz
  • 1
@Homodoctus kiedyś w radio słyszałem, że według badań wynikło że Niemki i Brytolki zajmują właśnie dwa pierwsze miejsca w zestawieniu najbrzydszych narodów (chyba to się ograniczało do Europy tylko) z podziałem na płeć. Niestety twierdzili, że jeśli chodzi o mężczyzn to Polacy byli na 3 miejscu.

@King_Thestias to nie tylko nasz stereotyp tak jak mówi @Klepajro - dlatego wspomniałem o scenie z komedii "Top Secret" z lat '80. AMERYKAŃSKIEJ
  • Odpowiedz