Wpis z mikrobloga

Drugie, rozszerzone (+50% stron) wydanie książki „Jak się wybudować i nie zwariować”!!! #budujzchaferem

W czerwcu 2017 roku (ale ten czas leci!) wydałem moją książkę.

Odważyłem się to zrobić wyłącznie dzięki Wam. I to żadne #!$%@? :) W tamtym czasie udzielałem się właściwie tylko na wykopie i na mirko, spodobały Wam się moje rady i to Wy zmobilizowaliście mnie do wydania książki. Blog powstał nieco później, a podcastami i nagrywaniem filmów zająłem się dopiero 1,5 roku później. Blog odwiedza teraz 400 osób dziennie, fanpage obserwuje 2500 osób, a do newslettera jest zapisanych 4000 osób. Hurra! A pomyśleć, że chciałem zamknąć bloga pod koniec 2017 roku…

Przechodząc do konkretów... Uwaga, pod koniec wpisu superinformacje dla osób, które już mają moją książkę!

1) Przygotowałem drugie, rozszerzone (mocno!) wydanie mojej książki:

+ 7 nowych rozdziałów, m.in. o tym, w jaki sposób wybrać dobrego projektanta i kierownika budowy
+ Ponad 50% większa objętość książki!
+ Kilkadziesiąt nowych porad, m.in. dla osób, które planują budowę domu do stanu deweloperskiego lub pod klucz za pomocą jednego wykonawcy.
+ Więcej informacji na temat prawidłowego wyboru wykonawców i tworzenia umów, które zapewnią ci spokój i bezpieczeństwo.
+ Materiały dodatkowe dla wszystkich czytelników.
+ Całkowicie nowy audiobook - ponad 6 godzin nagrań.
+ Mnóstwo drobnych zmian, które powinny uprzyjemnić czytanie.

2) Dzisiaj zaczynam przedsprzedaż książki.

Dlaczego warto kupić książkę podczas przedsprzedaży?

Jest co najmniej kilka powodów:

- Pokrywam koszty wysyłki! To ważne ponieważ od marca podnoszę jej koszt o kilka złotych. Cóż, książka stała się grubsza i cięższa :)
- Tylko w okresie przedsprzedaży razem z książką przesyłam wzory umów z wykonawcami, projektantem i kierownikiem budowy (łącznie 6 wzorów)!
- Tylko w okresie przedsprzedaży ebook lub audiobook GRATIS do każdej książki!

Do tego:

- Atrakcyjne pakiety (ebook, audiobook, książka oraz szkolenie).
- Megaatrakcyjny pakiet sąsiedzki!
- Zredagowany artykuł „Błędy w projektach”, w którym opisuję najczęściej spotykane błędy w projektach budowlanych (25 stron) - dołączany do każdego zakupu (tylko podczas przedsprzedaży).

Trwają ostatnie szlify ebooka i audiobooka, a paleta książek przyjedzie do mnie za kilka dni. Przedsprzedaż trwa do końca lutego, a ja wysyłam wszystkie książki (niezależnie od wybranego formatu) od 02.03!

Spis treści, obszerne fragmenty książki, fragment audiobooka i możliwość zakupu na stronie: https://blog.poradnik-budowlany.com/drugie-wydanie-mojej-ksiazki/

Ważna informacja dla osób, które mają już moją książkę!

Jeżeli już masz moją książkę (w obojętnie jakim formacie), to możesz uzyskać ebook lub audiobook drugiego wydania za 50% ceny! Myślę, że to uczciwa oferta. :)

Proszę tylko o email informujący o chęci zakupu (slawomir.zajac@poradnik-budowlany.com), a podam kod rabatowy. Uwaga. Adres emailowy musi być identyczny z tym na który zostało złożone zamówienie pierwszego wydania. Może dało się to rozwiązać lepiej, ale nie znalazłem innego technicznego rozwiązania. :)

A wykopowicze, którzy kupili moją książkę w przedsprzedaży w czerwcu 2017 roku (ale ten czas leci!) otrzymają ode mnie ebooka lub audiobook gratis!

W ten sposób dziękuję za ogromne zaufanie i za to, że daliście mi motywacyjnego kopa na wiele miesięcy. Wszystkim osobom, które kupiły książkę w przedsprzedaży wysyłałem wiadomość w sobotę. Dla pewności sprawdźcie skrzynki! :)
A przy okazji chcę pokazać, że kupując drugie wydanie w przedsprzedaży także możecie liczyć na jakąś formę podziękowania w przyszłości. Czy to będą nowe materiały, ciekawy film, a może... nowa książka? Czas pokaże :)

Wielkie dzięki za wsparcie!

Sławek Chafer Zając

#budowadomu #budujzwykopem #budujzchaferem #dom
chafer - Drugie, rozszerzone (+50% stron) wydanie książki „Jak się wybudować i nie zw...

źródło: comment_1582011196fwkXi5bg2rF5qkuWp8gxCJ.jpg

Pobierz
  • 8
kiedys pisal, jeden - swoj xD


@Perlo: lepiej raz a dobrze, niektórzy potrzebują dwóch, trzech prób żeby wybudować coś, w czym da się wygodnie zamieszkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ssto: @Perlo: Wybudowałem jeden dom, napisałem jedną książkę i pomogłem setkom osób odpowiednio przygotować się do budowy. W książce nie poruszam spraw technicznych. Nie pokazuję, jak prawidłowo montować okna i jaki strop wybrać.

Piszę tylko o tym na czym się znam. A znam się na:

- Wyborze odpowiedniej działki pod budowę domu. Nagrałem 10 godzinny kurs na ten temat: www.jaksiewybudowac.pl
- Odpowiednim przygotowaniu się do budowy. O tym, w jaki