Wpis z mikrobloga

@JAn2: Tak jak powiedział red. Karnowski (Jacek?), ta sytuacja pokazuje nierówności w maszynie narracyjnej. Dlatego trzeba „zrepolonizować” media. Do tego jak najszybciej potrzebna jest MaBeNa. Nie może tak być, że autorytet poseł Lichockiej jest podważany przez antypolskie siły.
fajny wpis taki nie za mało płatny


@bobikufel: Ja mu wierzę, bo sam zamierzam porzucić mrzonki o rycerzu na białym koniu i zagłosować po raz pierwszy na PO, a zawsze wspierałem i opowiadałem się za nowymi i mniejszymi ugrupowaniami. Nie żywiłem też przesadnej sympatii do PO, jako zdrajców liberalizmu.
@bobikufel: Ale o czym Ty gadasz? Nigdy nie głosowałem na PIS czy PO i o ile od zawsze uważałem PIS za partię gorszą bo konserwatywną to po PO też jechałem. I jakby się pojawiła jakaś sensowna partia to nie mam problemu ze zmianą poparcia ale po prostu PO jest obecnie najbliżej moich poglądów. PIS nauczył mnie kompromisu.

HA TFU na was opłacane trole

A na kogo jaśnie pan zamierza głosować? Piszesz
PIS = PO

Pod jakim niby względem?

już lepiej na lewice albo konfe głosować niż dawać sie ruchać od 30 lat przez te same zdradzieckie mordy


@bobikufel: No tak wszyscy zdrajcy. Kogo i czego nie wiadomo. Polityka tak działa i będzie działała kogo byś nie wybrał.
Ta ślepa wiara w układ to rak toczący ten kraj i jedna z głównych przyczyn całej wojny politycznej i braku reform.
@puszkapandory: > Ta ślepa wiara w układ to rak toczący ten kraj i jedna z głównych przyczyn całej wojny politycznej i braku reform.

i dalej wspierasz te wojne polityczną tylko wymieniasz sobie strony co pare lat.
We ić, blok zarabiaj sobie na wpisach za 50 gr
wymieniasz sobie strony co pare lat


@bobikufel: Pisałem, że zawsze głsowałem na nowe i mniejsze ugrupowania i nieoczywistych kandydatów. Więc do czego ten zarzut? Jakby pojawił się ktokolwiek sensowny to bym zagłosował, ale obecnie nie ma takich kandydatów ani nawet nie widać takich na horyzoncie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xstempolx: wtedy tłumaczyłem sobie że powinniśmy dać szansę dokończyć to co obecny rząd zaczął, w innym wypadku zwalali by winę że nie mieli wystarczającej ilości czasu. Ale jednak całościowo to co się dzieje i to co się stało to dziś przeroslo moje poczucie bezpieczeństwa.