Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki! Na jakiej stronie polecacie zrobić customową bluzę? Zależy mi na normalnych rozmiarach i możliwości wrzucenia nadruku z przodu oraz z tyłu. Ostatnio zrobiłem sobie na megakoszulki.pl ale niestety ich rozmiarówka jest strasznie dziwna i bluza ma zbyt długie rękawy (w rzeczywistości krótkie jak podniesiesz ręce w górę) a cała jest za krótka i się jakoś dziwnie zawija. No ogólnie jakościowo tragedia, bo koszulkę stamtąd mam i ujdzie. A więc.. co polecacie? Zależy mi na normalnej, spoko rozmiarówce i żeby krój tej bluzy nie był taki sztywny, dopasowany tylko troszeczkę oversize.

#modameska #bluza #bluzy #custom #ciuchy
  • 5
@ssehflodur: Kiedyś miałem customik wyszywany z teetres.com ale ogarnięty tak bardziej prywatną metodą bo z ziomkiem robiliśmy własne bluzy więc to on ogarniał coś superowego (znał się z właścicielem) z racji tego iż przez ten kreator to mi sam odradzał, ale nie chcę psioczyć bo nie sprawdzałem osobiście xD
@CzeXD: Znam stronkę. Sprawdziłem ich rozmiarówkę. Rozmiar XL ma 72 cm długości przez co boje się iż będzie trochę dziwny krój. W sensie, inaczej. Zazwyczaj ubrania które noszę np. z H&M czy jakiś innych firm przy rozmiarze M/L mają 72 cm długości i one są jakby super spasowane a zazwyczaj jak brałem takie zwykłe bluzy jak ja to nazywam dopasowane tylko o rozmiar większe to one się mega dziwnie układały jak