Wpis z mikrobloga

Wygląd nie ma znaczenia to jedno z kłamstw, które najbardziej zniszczyło mi życie.
"Nie przejmuj się, w szkole tak jest, że jedni drugim dokuczają, jak pójdziesz do pracy to będzie dobrze :))))"

Przez fizjonomię twarzy i wady cery nie jestem traktowany poważnie w stosunkach biznesowych. Ludzie mają mnie za gówniarza prawiczka z liceum... Zwłaszcza w Polsce, w kraju gdzie istnieje kult staruchów i co drugi myśli, że jest mądrzejszy, bo "XX lat żyję, co ty młody możesz wiedzieć chrum kwii".

Ale jest nadzieja - w tym roku będę mieć fundusze na profesjonalną pomoc dermatologiczną i trychologiczną. Szło by szybciej, no ale jak widać jest to samo-nakręcająca się spirala, tylko, że w drugą stronę.

Z kobietami w moim wieku albo młodszymi jest tak samo - wykręca im mordy na samo spojrzenie na mnie - zapewne zachodzi w ich mózgach w ciągu ułamków sekundy prosta reakcja:

1. Rejestracja fizjonomii i innych czynników zewnętrznych: młody wygląd, wady cery, zakola, okulary, nadwaga, problemy z wysławianiem się przy ludziach.
2. Obróbka zarejestrowanych danych.
3. Wynik i wnioski: Mam do czynienia z niepełnosprawnym albo upośledzonym młodym gnojem, samcem beta/omega.
4. Reakcja: Zakończyć możliwość interakcji, jeśli Samiec Alfa w pobliżu zobaczy z kim się zadaję moja szansa na kopulację z nim zostanie zminimalizowana.

Dobra, problem już zidentyfikowany, to teraz czas wziąć się za jego naprawę :) Z obliczeń na szybko to będzie mi potrzebne około od 20 do 25 tys. złotych
Nie będzie łatwo zdobyć taką kwotę, ale już jestem na dobrej drodze. Czeka mnie również wiele wyrzeczeń, ale to też już wprowadziłem w życie. Czas by sprawiedliwości stało się za dość.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #oswiadczenie #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
LajfIsBjutiful - Wygląd nie ma znaczenia to jedno z kłamstw, które najbardziej zniszc...

źródło: comment_1581852243UlpL815Kx9BwUIuz9iSfuW.jpg

Pobierz
  • 11
@Kotniepies: Dzięki :) staram się tak robić w każdej dziedzinie życia - żeby pokonać jakiś problem trzeba go najpierw określić.

@KrolPrzegrywu: dokładnie! Wyobraźmy sobie co by było, gdyby od małego chłopcom mówiono że wygląd jest najważniejszy, czyli tak jak jest w rzeczywistości. Duża część mężczyzn by zdążyła się pogodzić z tym, że nie mają szans na sprawiedliwy związek i zajęli by się sobą, a miliony księżniczek zostało by na lodzie