Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 200
Japierdziele. Logika wykopkow i ich podwojne standardy.
Jak facet napisze w ten sposób jak laska ze screena to on spermiarz XDDD a ona dobrze zrobiła

Jak kobieta pisze w taki sposób, nie dostanie atencji i się triggeruje po czym zaczyna go obrazac (jak on miał czelnosc mi nie odpowiedzieć??) to reakcja wykopkow - " coś ty zrobił?" "normalny ty jesteś?" "żałosne"

Facet na tinderze jest tak samo olewany kilkanaście razy dziennie - nie ma problemu, o co ci chodzi?
Kobieta zostanie olana raz i nie zostanie potraktowana jak księżniczka? Szambo wybija, koniec świata
Plaga spermiarstwa i bialorycerzy jest większa niż myślałem
#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka
Zimnok - Japierdziele. Logika wykopkow i ich podwojne standardy. 
Jak facet napisze w...

źródło: comment_1581838577SvCSOGD2GKrsNIjkznDeIK.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snwe: kto może mieć rację? Badania i psychologia i empiryczne doświadczenia czy jakiś tam Randomowy wykopek który nie wiadomo czy nie troluje?

Siedzę w psychologii dość długo i nie tylko więc, nie wiem skąd te bzdury piszesz
  • Odpowiedz
@Zimnok: EQ, podobnie jak IQ, a może nawet bardziej, od początku istnienia jest obiektem krytyki i dużych wątpliwości w środowiskach akademickich i naukowych, więc nie wiem dlaczego próbujesz przedstawić to jakoś powszechnie uznawaną i akceptowaną teorię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wszystko co jest powiązane z psychologia może być poddane krytyce o której mówisz gdyz tej dziedziny nie możesz zmierzyć jak w fizyce czy matmie, żeby wiedzuec że coś waży kilogram wystarczy to zważyć.
W przypadku psychologii masz kilkadziesiąt kilkaset efektów nakładających się na siebie które mogą być korelacja ale nie kauzacja przez co nie da się jednoznacznie czegokolwiek udowodnić.
Jak oczekujesz że każde badania ci to zatwierdza to nope, umrzesz ze starości
  • Odpowiedz