Wpis z mikrobloga

@robertt1969: Przyznaję, że nie dałem złotówki na Twoją córkę i chyba w żaden sposób nigdy nie zaangażowałem się w Twoje akcje zbierania kasy. Może gdzieś tam plusa dałem. Chciałem teraz tylko napisać, żebyś miał #!$%@? na te dzieci neostrady z wykopu, bo są szczyle, które z nudów rozkręcą każdą aferę. #!$%@?ć to, czy się faktury zgadzają, czy się nie zgadzają. Na pewno jakieś pomyłki, błędy i niedociągnięcia są. Normalne przy tylu latach zbierania kasy. Miej na to #!$%@?, a będzie Ci dane. Trzym się i odpocznij od wykopu, bo matołami nie ma sensu się kopać.
  • 57
  • Odpowiedz
@Grooveer: gówny przekaz obrońców Roberta jest taki, że wydał kasę na pseudonaukowe metody, ale chciał dobrze i ze wszystkiego się rozliczył. Problem w tym, że on kłamie również w rozliczeniach, co wrzuciłem wyżej.
  • Odpowiedz
@nowy_ja:
@robertt1969: ja też swego czasu wpłaciłem ( a pieniędzmi nie sram aby przeznaczać kasę na znachorstwo/gówno terapie itp ) na paulinę wg mnie nie małe pieniądze i myślę że dobrze i uczciwie było by zrobić rozliczenie tego typu, że jeżeli faktury pokrywają się z datą po zbiórce a były przeznaczone na nie to co trzeba ( zbędne suplementy, terapie biorezonansem ( itp ), leczenia eksperymentalne odradzane przez
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Jeżeli @robertt1969 pociągnie się do odpowiedzialności, to myślę że też pociągnie to lawinę osób ( lekarzy czerpiących z tego profity / znachorów ) odpowiedzialnych za oszustwa typu eksperymentalne terapie, biorezonanse ( itp ) czy przepisywanie suplementów jako oszustwa związane z wyłudzaniem pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Pabick: Wiem, nie pisałem o drugiej części Twojego posta, z tym sie zgadzam że musi zostać sprawdzony. Myśle po prostu że te pieniądze są już nie do odzyskania. Ja mu nic nigdy nie dałem tak że nawet gdybym chciał sie z nim po sądach ciągać to nie mam o co, musi ktoś inny. No chyba że jako świadek tego że jest idiotą
  • Odpowiedz
@Niewiemja: W większości na wykopie ludzie którzy wpłacili na Paulinę kasę, to ludzie którzy mając jakaś nadwyżkę budżetową w danym miesiącu, zamiast wyskoczyć na imprezkę lub kupić sobie coś użytecznego wykazali się gestem i wpłacili jej kasę z myślą o tym, że to przedłuży jej życie. Dlatego rozumiem ludzi wkurzonych itp, ale nie rozumiem @robertt1969 który zamiast wszystko wyjaśnić, obwinia ludzi którzy mu pomogli aby się rozliczył z ich
  • Odpowiedz
@Pabick: Nie ma jak tego pokazac bo ma burdel w papierach a niektórych nawet nie ma bo mu sie nie chciało brać paragonów za leki. Sam dzisiaj pisał "to prosze o pomoc w poukładaniu faktur". Musi tam po prostu wjechać prokurator i mu pokazać jak sie robi porządek w fakturach
  • Odpowiedz
@Niewiemja: są daty zbiórek i są daty faktur, to wystarczy. Dlatego mówię, zgłosić sprawę to szybko wszystko się wyjaśni i dodatkowo dostaną po dupie cwaniaki naciągacze lekarze i znachorzy.
  • Odpowiedz
przez 2 dni udzieliłem setki odpowiedzi i mam już tego ku...wa dość


@robertt1969: no nie zesraj się. Ja wiem że bez pracy na etacie ma się dużo wolnego czasu na odpisywanie ludziom w internecie i przeżywanie, ale chyba pora się przyznać do błędu

Kluczenie, unikanie odpowiedzi, postawa walcz lub uciekaj to najgorsze co można robić, szczególnie gdy widać że zupełnie sobie nie radzisz z presją i zarzutami jakie się tu
  • Odpowiedz
@niezle_jajca: myślę że warto sprawę mimo wszystko zgłosić do prokuratury, ze względu na popełnienie przestępstwa przez lekarzy oraz znachorów którzy oszukali @robertt1969 na duże sumy ( suplementy, eksperymentalne leczenia, zlecanie pseudo terapii itp ). Myślę że @robertt1969 się wybroni niewiedzą, a oszuści wykorzystujący stan zdrowia osoby proszącej o pomoc ukarani.
Myślę że nawet @robertt1969 by dostał jakieś odszkodowanie za wprowadzenie w błąd i naciąganie na terapie które
  • Odpowiedz