Wpis z mikrobloga

@robertt1969: Przyznaję, że nie dałem złotówki na Twoją córkę i chyba w żaden sposób nigdy nie zaangażowałem się w Twoje akcje zbierania kasy. Może gdzieś tam plusa dałem. Chciałem teraz tylko napisać, żebyś miał #!$%@? na te dzieci neostrady z wykopu, bo są szczyle, które z nudów rozkręcą każdą aferę. #!$%@?ć to, czy się faktury zgadzają, czy się nie zgadzają. Na pewno jakieś pomyłki, błędy i niedociągnięcia są. Normalne przy tylu latach zbierania kasy. Miej na to #!$%@?, a będzie Ci dane. Trzym się i odpocznij od wykopu, bo matołami nie ma sensu się kopać.
  • 57
  • Odpowiedz
@robertt1969: A mi nadal nie odpowiedziałeś

czym się różni witamina D3 za 107 zł i witamina K2 za 157 zeta zakupione w Mito-pharma od tych z apteki w sumie za max 50 zeta? ma jakieś specjalne właściwości i jaki lekarz polecił je akurat tam kupić? oraz witamina C za 150
  • Odpowiedz
@robertt1969: Cena za wysoka? Przecież chodzi tylko o uczciwe wyjaśnienie i przedstawienie na co poszły pieniądze. Niewiem czy pamiętasz ale pieniądze zbierasz celowo na leczenie córki a nie bez celu. Czego ty się spodziewałeś że latami będziesz otrzymywał pomóc i nikt nie powie "sprawdzam"? Nas początku pomyślałem "znów wykop się pastwi nad kimś" ale teraz jak widzę jak wielkim problemem są dla ciebie te pytania to sam zaczynam mieć wątpliwości.
  • Odpowiedz
@niezle_jajca: oto brakująca część tego komentarza....
3. Metody leczenia – no cóż łatwo krytykować i porównywać wszystko do szamanów i zięb jak się samemu nie walczy o życie albo o swoich bliskich.
Kilku lekarzy stwierdziło że nie wyklucza boreliozy (trudno niestety to ustalić w wyniku badań) na podstawie wywiadu, testów i obserwacji pacjenta. W ubiegłym roku podczas pobytu w Olsztynie lekarz neurolog która podaje córce komórki powiedziała że w jej
  • Odpowiedz
Nie będę się tłumaczyć z poszczególnych suplementów czy witamin bo sprowadziłbym tą dyskusję do poziomu żłobka.


Nie pytajcie dlaczego faktury są przepłacone 10 x bo to dziecinne pytanie, nikt poważny takich pytań nie zadaje
  • Odpowiedz