Wpis z mikrobloga

@robertt1969: Przyznaję, że nie dałem złotówki na Twoją córkę i chyba w żaden sposób nigdy nie zaangażowałem się w Twoje akcje zbierania kasy. Może gdzieś tam plusa dałem. Chciałem teraz tylko napisać, żebyś miał #!$%@? na te dzieci neostrady z wykopu, bo są szczyle, które z nudów rozkręcą każdą aferę. #!$%@?ć to, czy się faktury zgadzają, czy się nie zgadzają. Na pewno jakieś pomyłki, błędy i niedociągnięcia są. Normalne przy tylu latach zbierania kasy. Miej na to #!$%@?, a będzie Ci dane. Trzym się i odpocznij od wykopu, bo matołami nie ma sensu się kopać.
  • 57
  • Odpowiedz
@pcpc: dziękuję że probujesz bronić mojej osoby....to nic nie znaczy ze nie dałeś....jesteś dobrym człowiekiem to widać. Ja nigdy nie zmuszałem nikogo do dawania....i tak naprawdę już nie chcę pomocy na tym portalu....za wysoka cena za to
  • Odpowiedz
@pcpc wojna jest czy tego chce czy nie.
Dla mnie jedyna opcja to zrobic ama i czarno na bialym przyznac sie do bledow i glupot.
Wykop nie wybacza.
A ci aferzysci nie skoncza na olaniu tematu.
Te wojne mozna wygrac jedynie kapitulujac i przylaczajac sie do wykopu.
  • Odpowiedz
@robertt1969 ja jestem po twojej stronie. Ale wykop bedzie wiercil do konca. Sama ucieczka nie da ci spokoju bo oni nie zapominają.
Never give up.
Jak masz czyste sumienie to ama ci pomoze je pokazać. A jak zrobiles bledy to sie nimi pochwal.
Ama moze rozwiazac kryzys.
  • Odpowiedz
@nowy_ja: jeśli by nie chorowała to kto by jej przepisywał antybiotyki na kilogramy...ogarnij się i skończ to...nie widzisz że ludziom to już się znudziło....i zaczynają samodzielnie mysleć
  • Odpowiedz
jeśli by nie chorowała to kto by jej przepisywał antybiotyki na kilogramy.

@robertt1969: jak się choruje na boreliozę, to posiada się wyniki badań laboratoryjnych i diagnozę lekarza. Jeśli ich nie posiadasz, to znaczy że zbierałeś na chorobę, której nie było. A to już podchodzi pod prokuratorskie zarzuty.
  • Odpowiedz
@nowy_ja: ale to lekarz przepisywał leki...więc z nim sie skonfrontujesz....zostałeś wykopowym bohaterem....przyznaję....szkoda że czyimś kosztem...ale chyba takie mamy już społeczeństwo...j
  • Odpowiedz
@nowy_ja: Jeszcze kilka dni temu nie wiedziałem który z was jest bucem więc byliście nimi dla mnie profilaktycznie oboje. Teraz moge Cie przeprosić że myślałem że nim jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pcpc:

Chciałem teraz tylko napisać, żebyś miał #!$%@? na te dzieci neostrady z wykopu, bo są szczyle, które z nudów rozkręcą każdą aferę.

Tak, kilka tysięcy krytycznych głosów w odpowiedzi na manipulacje, altmedowe "terapie" i groźby to szczyle. Dwanaście, góra trzynaście lat. Gówno wiedzą o życiu. Wszyscy dorośli i poważni bronią Roberta.
  • Odpowiedz