Wpis z mikrobloga

Akcja promocyjna Quebonafide w której wraca do przeszłości ( he he przegryw) jest dla mnie niewypałem.
Solar z SB Mafija też wykorzystał coś podobnego, udawał depresje myśli samobójcze, o dziwo ludzie w to uwierzyli. Tutaj z Quebo wszystko się posypało, i jest taki teatrzyk między widzem a artystą.
W przypadku Solara, dużo ludzi nie było zadowolonych że wykorzystał depresje zaburzenia psychiczne do reklamy swojej płyty, a wszystko było graniem na emocjach. Tutaj jest to mniej kontrowersyjne, ale i budzi nijakość
Na początku było zaskoczenie, ale nie wypaliło skoro już każdy wie że to aktorstwo i marketing.
Co to za sobą niesie?
że Quebonafide też był tzw. przegrywem ? że wizerunkiem zmienił postrzeganie innych?
Okej, ale Julki Oliwki nastolatki i cała oskariada piszczących dzieci, nie zrozumie tej akcji
dla nich będzie poprostu '' hihihi kubuś udaje trolluje wszystkich <3 '' k^%wa
jeszcze wyśmieją ludzi tak wyglądających, co może być dla niektórych krzywdzące
Nazywanie go przez niektórych wielbicieli ( i tutaj na mirko) mistrzem marketingu to poprostu śmiech na sali.
Koleś z takim kapitałem, z taką sławą, napewno otacza się sztabem ludzi od wizerunku, marketingu i promocji
on sam nic nie wymyślił, jestem pewien
powiedz @scotieb to jest rap? przypomina to kulture hip-hopu? dla mnie to poprostu pop w formie rapsu

#przegryw
Mescuda - Akcja promocyjna Quebonafide w której wraca do przeszłości ( he he przegryw...

źródło: comment_1581789061416yqnvsacmKJfT95oXIsl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@sfermentowany: to że gadają to nic nie znaczy, powrót Quebonafide nawet w zwykłej formie ( nowy teledysk+ zapowiedz gości tracklisty) spowoduje gadanie, skoro to jeden z najpopularniejszych artystów tej dekady
ważne jest jak o nim mówimy w aspekcie powrotu
  • Odpowiedz
@Mescuda w tym momencie quebo zapisuje się w głowach wielu którzy wcześniej nie mieli styczności z tym gatunkiem, co daje kolejne pole manewru aby zaciekawić nowych odbiorców swoją "twórczością", co do reszty rzeczy które opisałeś muszę się zgodzić, ale ogólnie memy i szum medialny który wywołał swoją kreacją bohatera może nieźle się przełożyć na wyniki sprzedażowe tej płyty, oraz jak jego sama rozpoznawalność w innych środowiskach :v
  • Odpowiedz