Wpis z mikrobloga

@Dammix: Na mnie zrobiło duże wrażenie i w zasadzie jest to prosta metoda. Obejrzyj tez autorkę na TED, zreszta z TEDa może tez znajdziesz kogoś ciekawego i sensownie mówiącego. Cała ta motywacja sprowadza się w zasadzie do stwierdzenia RUSZ DUPE, DZIAŁAJ!!! A w życiu wygrywasz z innymi tym ze tobie się chciało ruszyć dupe i coś zrobić a oni jeszcze siedzą na kanapie i rozmyślają jak tu się zmotywować
@Dammix: „Uważam ze nie ma takiego czegoś jak motywacja tylko dyscyplina”. Sam osobiście kiedyś dużo słuchałem na siłowni różnych ludzi z yt którzy mówili o rozwoju osobistym i to działa trochę w sposób pobudzający, a dodatkowo masz wiele kwesti wyjaśnionych naukowo lub z doswiadzczenia życiowego. Przytoczony filmik oraz inne tego typu działają moim zdaniem tylko chwilowo - zgodnie z cytatem bardziej rozwijam swoją dyscyplinę niż motywacje.
@pawello1944 dzięki za ten komentarz. Faktycznie, na tych filmikach za daleko nie zajdę, bo to jest tylko chwilowy boost i nie zmienia to sposobu myślenia i nawyków. Najwyższy czas zacząć w końcu porządkować ten bałagan w mojej głowie ( ͡º ͜ʖ͡º)