Wpis z mikrobloga

@vizori a ja się coś dalej nie mogę przekonać do niego. Cały czas dla mnie róża bardziej pasuje różowym. Inne to MFK Oud Satin Mood lub to samo od kukurydziana wcześniej czyli Nina Ricci Rose absolute
@vizori: W Guerlain Santal Royal róża wybija się na pierwszy plan, choć tam specyficznie przeplata się z nutami drzewnymi - agarem i drzewem sandałowym. Mam flakonik i zastanawiam się czy trochę nie odstąpić w rozbiórce z niego, także jak chcesz spróbować to zapraszam na priv.
@SZARY28: Ja z pól roku z nim walczyłem bo ciężko mi było w stanie wytrzymać lekko duszące otwarcie. A OSM od MFK znam ale szukam czegoś lżejszego i niezimowego kalibru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kexu: Właśnie ta mydełkowość w nim bardzo mi się podoba, szczególnie przy dzisiejszej wiosennej pogodzie. Jeśli chodzi o MFK to masz może porównanie róży z Lumiere Noire do tej z Moodów?

@
@kyloe: Idzie to gdzieś dorwać taniej czy te 2k za 100ml w Quality to normalna cena?

@SnoobDuog: Hm, szukam róży lekkiej i noszalnej w cieplejszych porach roku. Bardzo podoba mi się Tiziana Terenzi Delox i Amouage Lyric (ale dopiero po otwarciu) a co do połączeń - zero oudu i niedominująca paczuła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saper13: Wardassina jest fajna ale niespecjalnie się z nią lubię bo mnie poddusza, do tego to pachnidło bardziej zimowe

@alvaro1989: Mm, wygląda ciekawie. Nie za mocny ten oud? Styknie na wiosnę?
@vizori: Ja to czułem od Arabów w Dubaju w 37 stopniach xD bardzo tam popularne. Na wiosnę akurat aczkolwiek na letni wieczór tez by dał radę w małej ilości. Dwa psiki i na 8 godzin z głowy jest. Na mnie w porównaniu z klasycznym The One bardzo trwałe.