Wpis z mikrobloga

Witam Państwa bardzo serdecznie! Zarówno wstających jak i już powstałych!

Dzisiaj mamy piętnasty lutego, a więc imieniny obchodzą: Faustyn, Jowita, Zygfryd oraz Andrzej, Dalmacjusz, Dalmacy, Faust, Galfryd, Gliceriusz, Glicery, Joachim, Jordan, Jordana, Józef, Julia, Klaudiusz, Onezym, Pakosław, Pakosława, Przybyrad, Saturnin, Sewer, Teogenes, Wirginia, Zygfryda, Żywila.

Wszystkiego najlepszego, zdrówka dużo i spokoju w życiu życzę. ()

W ramach ciekawostki pozwolę sobie wspomnieć, iż piętnastego lutego AD. 1564 w Pizie, narodził się Galileo Galilei - szerzej znany jako Galileusz - wielki astronom, fizyk, matematyk, filozof, astrolog, astronom - ojciec nowożytnej fizyki.

Pragnę również poinformować, a zarazem życzyć wszystkiego dobrego z okazji Dnia Singla - mam nadzieję, iż odnajdziecie szczęście w samotności lub swoją bratnią duszę (bardzo mocno Cię tulę Moja Słodka i pozdrawiam ( ʖ̯)).


Dzisiaj w moich okolicach Słońce zaszczyciło nas swoją obecnością o godzinie 07:05, natomiast pożegnamy je, aby powitać Księżyc o godzinie 17:09. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tę chwilę jest słonecznie z domieszką chmurnej otoczki, co w swej kombinacji tworzy nam pięknie prezentujący się dzień o temperaturze atmosferycznej całych pięciu stopni w skali Celsjusza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak naprawdę piszę ten post, aby dołączyć do zaszczytnego grona śniadaniowych twórców, koneserów jajecznicy i boczku oraz pysznych napojów, które budzą nas wszystkich do życia, dlatego dzisiaj przed Państwem, na deskach Teatru Mikroblog prezentuję jajecznicę a'la chapelier. Jest to finezyjne połączenie pomidorów, jajek z własnego chowu (mają atest Instytutu Matki i Dziecka oraz sam Robert Makłowicz pobłogosławił je podczas swojej wielkiej kulinarnej pielgrzymki), odrobina szynki oraz kindziuka z pieprzem, ciut Camemberta, a także sera żółtego (świetnie buduje konsystencję), a to wszystko zostało doprawione pieprzem cytrynowym i solą, bo tak lubię, więc wszelka polemika jest zbędna - natomiast ciekawa propozycja jak najbardziej mile widziana.

Oczywiście dla niektórych już klasycznie, dla innych jeszcze nie - chciałem złożyć serdeczne życzenia dobrego dnia, bezpiecznego weekendu dla naszych milusińskich podróżnych i nie tylko, smacznych trunków i owocnych łowów podczas wieczornych wojaży (( ͡~ ͜ʖ ͡°)), realizacji celów założonych. Całuski i buziaczki, wiadomo kawki smacznej et cetera, et cetera. ()

Moja propozycja na rozpoczęcie dnia, wprost z kącika muzycznego Familiady. (Dziękuję Kochanie ())

https://www.youtube.com/watch?v=46ZhAbytErc


#sniadanie #jajecznica #dziendobry #gownowpis #jedzenie #kulinaria #milegodnia troszkę #heheszki mam nadzieję.
W.....k - Witam Państwa bardzo serdecznie! Zarówno wstających jak i już powstałych! 
...

źródło: comment_1581761491OwH8gpwEpAlk5TqJvv958J.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz