Wpis z mikrobloga

Jak u was gameplay?

Zagrałem przedwczoraj 2 mecze po aktualizacji, było straszne lodowisko + delay, gameplay straszny, najgorszy w tej fifie, pomyślałem sobie: 'Ehh, może taka pora, no nic, nie da się grać, może EA jak zwykle na chwilę przesunęło suwak, zagram jutro'. Wczoraj zagrałem 5/6 meczów i znowu to samo, przed chwilą kolejne 5, wszystkie w DR i kompletnie nie da się grać.

Najgorszy gameplay w tej fifie, wszystko pływa + jest straszny delay, zawodnicy się rozjeżdżają, wgl nic nie bronią jak piłka przelatuje obok nich podczas podań, ale za to nie da się spokojnie rozegrać akcji i podać, nie ma czasu na nic, bo w każdym z tych meczów zawodnicy przeciwnika od razu doskakują do moich jakby w każdym meczu mieli pressing, ale to nie jest możliwe w tyłu meczach z rzędu, OBS może był widoczny tylko w jednym z tych meczów. Wszystkie mecze grane przez przeciwników (i przeze mnie w większości też) na sprincie, bo inaczej się po prostu nie da, nie ma szans, wygrałem/zremisowałem większość z tych meczów, mam skill rating na poziomie 1575, ale nie da się grać xd Ta aktualizacja/gameplay to kompletne dno. 3 dni z rzędu takie lodowisko i delay w jednym, chyba polecę po łyżwy albo pobiore sobie NHL, bo tam pewnie mniej ta gra pływa xd Jakbym grał na PC to bym sobie jebnął białą murawę w jakimś modzie, ale na klocku chyba się nie da.

No i zauważyłem, że fizyka piłki jest zupełnie inna niż wcześniej, a była taka fajna. EA jak zwykle musiała coś #!$%@?ć, bawili się pewnie przy OBS czy przy jakimś innym gównie, a zepsuli gameplay.

Mam zagrane 1300 meczów w tej fifie, ale jeszcze takiego #!$%@? gameplayu nie było. Paczuszki się sprzedają, kolejne gówno karty w paczkach, Optimusy srusy, ponad 10 milionów graczy, setki milionów zysku tygodniowo, a gameplay leży. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fut
  • 3
@Wojtini1996 o kurczę to była jakaś aktualizacją, no to sporo wyjaśnia. Sam chciałem właśnie, chyba pierwszy raz pisać wysrywa o tej grze ( w sumie to teraz robię). Zazwyczaj gram do g3(nigdy nie miałem niższej rangi), które wbijam +/- w 20 meczy i kończę, 4 razy zagrałem całą LW i zawsze wbiłem ponad 20 zwycięstw. Dzisiaj kończę z 11-13(mój najgorszy bilans w fifie) i nawet nie wiem czy dobiję to tego g3,
Gra mi się strasznie w ten weekend, tydzień temu bilans 14-5 na lajciku, teraz obecnie mam 4-5 i nic nie idzie, obrońcy bardzo dziwnie biegają i zbierają się do piłki jakby mieli wóz z węglem na plecach (Varane sif i Ferdinand baby).