Wpis z mikrobloga

Dla tych którzy nie mają rodzeństwa i ich to wkur... Pomyślcie sobie ze 14 lutego moja młodsza 18 letnia siostra spędziła ze swoim chłopakiem z którym jest już od jakoś roku i została u niego na noc bo jej nie ma w domu. Tymczasem jeden z jej starszych braci czyli ja siedziałem w pracy od rana do wieczora w robocie i nigdy nie trzymałem za rękę, nie byłem na żadnym spotkaniu czy randce nawet z najbrzydszymi dziewczynami a już nie wspominam o czymś więcej i wlasnie dopiero co wróciłem z roboty. Ona wspierana przez ojca uczy się w jednym z najlepszych wojewódzkich liceów a ja po technikum w swojej dziurze gminnej bez perspektyw i ojciec nawet o moich urodzinach nie pamiętał a po miesiącu dał mi zbyt duża bluzę która mu oddałem bo miał wymienić i już nie przywiózł nowej. Ostatnim razem rozmawiałem z nim w święta. W sumie ja mam w d... te bluzę bo wystarczyła pamięć czyli życzenia ale on myśli że kupi coś raz do roku i już. Zawsze miał mnie gdzieś a rodzeństwo wspiera. Dzisiaj czyli w sobotę jak skończę robotę to się tak napier... Bo niedziela wolna więc w niedzielę jak wstanę na kacu to pójdę na siłownię. Muszę jakoś zapomnieć i odreagować bo inaczej nie dam rady wytrzymać z takimi myślami jakie mam.
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz