Wpis z mikrobloga

Od 2003 roku grałem w PESa przez 10 lat, później przeszedłem na FIFĘ, bo spodobał mi się FUT i gra online. Później od 2013 po premierze kupowałem FIFĘ, w tym FIFĘ 20, jednak zmęczony oskryptowanym ścierwem, postanowiłem dwa miesiące temu, że sprawdzę PESa i po dwóch miesiącach grania wyłącznie w PESa mam przepis na idealną grę piłkarską. Oto składniki:

- Grafika z PESa
- Gameplay z PESa
- Budowanie drużyny (FUT/MyClub) z FIFY (w MyClub po dwoch miesiącach mam taki skład, że Salah z Mbappe grają w drugim składzie, bo na pierwszy są za słabi xD) - więc tempo rozwoju i zdobywania kart w PESie nieco za szybkie.
- Komentarz z FIFY
- Sterowanie i tricki z FIFY
- Ustawienia zespołu z PESa

Dziś zagrałem chwilę w FIFĘ dla odmiany, po 5 meczach wróciłem o PESa, poniżej powód. Nieco później Douglas Costa wygrał pojedynek główkowy z Lengletem i straciłem bramkę (°°
Jednak dla samej frajdy i przyjemności z gry, zdecydowanie polecam PESa

#pes #fifa #fut #gry
NightRock - Od 2003 roku grałem w PESa przez 10 lat, później przeszedłem na FIFĘ, bo ...
  • 14
@NightRock: no, ale to czy ktoś banie wygrał nie zależy od wzrostu tylko "tajmingu". Jak typ drapał się po dupie, a Ty dobrze kliknąłeś to skoczył. Gameplay w pes, to jest tak wolny, że przy LW byśmy umarli..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NightRock: ale w myclub nie chodzi o to zeby miec dobry sklad bo ten ma kazdy po tygodniu... ale o to zeby ten skład wymaksowac. cala zabawa polega wlasnie na tym zeby expic zawodnikow. dla przykładu taki piatek ma np 84 overall w statsach ale jak nim bedziesz grac i zdobywać doswiadczenie to możesz go podciągnąć do 92.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NightRock: przy codziennym logowaniu sie do myclub tygodniowo dostaje sie 100 coinsow, plus na start jakis 1000 za poboczne akcje... wylosowanie zawodnika na sterydach kosztuje 100 coinsow. pierwszego dnia grania w myclub masz juz polowe skladu czarnych pilek (overall na 1 lvlu powyzej 85) ja grajac kilka mieczy w tygodniu mam juz wszystkuch topowych zawodnikow na solidnym poziomie.
@NightRock 10 lat temu pomyślałem sobie, że jakby Konami i EA połączyło siłę to byłby przepis na idealną grę piłkarska, ale niestety nie jest to możliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS: Z tym komentatorem to grubo poleciales xD