Wpis z mikrobloga

No itam itam
Ciąg dalszy czelenu rysowniczego od S @trach A. Wedle życzenia dorysowałem troligimbusów co jawnie z ukrycia robią fotkę Mateu. No ale to nie jes ważne, bo fafaktem policja już zaraz się nimi zajmie. Czusz, chcieli być mondrzejsi niż Tiger, to im pojechał po rajtuzach. Adwa zrobiłem losowanie sprawie tego kto przejmuje czelen i wyszło mi że ten @XDwGlowie taki cfaniak tu, to zobaczymy czy jawnie z ukrycia wrzeczystości coś domaluje. No ciekawy jeste ciekawy czy zrobi czelen, czy spenka jak guma od majtek. Otojes pytanie. Ben ben benc imiegonia.
Adwa, miało być o 15, ale ja wole być do Was czysty jak łza, bo potem macie do mnie jakieś ale, a to do siebie miejcie. Ello
#bonzo
Pobierz Stowarzyszenie-Stop-Heterom - No itam itam
Ciąg dalszy czelenu rysowniczego od S @tr...
źródło: comment_1581682641M1LHQXaLnMDh2qluOHVctN.jpg
  • 5
@Stowarzyszenie-Stop-Heterom: Kolega Bonzolog @Formbi jeszcze będzie miał okazję się wykazaś w czelenie tego typu, bo pozwolę sobie go dominowaś do następnej rundy dorysowywań, skoro ma takie genialne pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja co prawda mam dwie lewe ronczki do rysunku i nie raz, nie dwa wspominałem tutaj, że pojemnoś w sektorze artystycznym u mnie jes ujemna (tak jak fejm Gnika), no ale honor fina nie pozwolił