Wpis z mikrobloga

No ale w sumie pretensje można mieć do autora artykułu (czy jeszcze dalej autora tweeta "dziennikarza NYT i CNN")

@non_compos_mentis: tak, mozna, a nawet powinno sie miec pretensje do powyzszych osob, ale to nie zwalnia nikogo z myslenia.
Zgadzam się ale czy myślenie jest związane ze sprawdzaniem cen ropy na giełdzie?


@non_compos_mentis: oczywiscie, ze nie. Jesli trzeba takie informacje sprawdzac przed wykopaniem czegokolwiek to nie wiem czy w ogole starczyloby mi dnia na sprawdzanie dodatkowych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie informacje w artykule w świadomości raczej budują zaufanie. Wydaje mi się, że w tym przypadku ciężko obwiniać czytających artykuł


To prawda, buduja zaufanie, ale
@Zuben: a nie pomyślałeś o tym, że właśnie teraz kraje robią zapasy? Jeżeli mieliby zamknąć granicę to jedną z potrzebnych rzeczy, jaką trzeba zgromadzić jest właśnie ropa. Szególnie dotyczy to krajów takich jak Japonia.
a nie pomyślałeś o tym, że właśnie teraz kraje robią zapasy?


@sciana: xDDDDDD

Jeżeli mieliby zamknąć granicę to jedną z potrzebnych rzeczy, jaką trzeba zgromadzić jest właśnie ropa. Szególnie dotyczy to krajów takich jak Japonia.


@sciana: Pozwól że głupoty jaką napisałeś nie skomentuje.