Wpis z mikrobloga

Zapraszam do zabawy pn. "BINGO - dziś w Wiadomościach", moje propozycje:
- przypomnienie wszystkich gestów/akcji z czasów władz PO/PSL
- badania na szybko, że 75% Polaków w sytuacjach stresowych ociera oczy środkowym palcem
- reportaż, że polska onkologia jest w TOP3 na świecie, a inwestycja w nią to tylko inwestycja w wynagrodzenia dyrektorów szpitali, którzy oczywiście zostali obsadzeni za czasów PO/PSL
#coztapolska #polityka #pis
  • 11
@chonasolo: bingo w faktach tvn:
- przypomnienie że żyjemy w totalitarnym nacjonalistycznym kościelnym kraju
- przypomnienie że Polacy są coraz biedniejsi i żyje sie coraz gorzej, a wspaniała opozycja jest zwalczana jak za PRL
- badania z instytutu danych z dupy, że za PO ludzie byli bardziej zadowoleni
- informacja że PIS wciąż gnębi wolne sądy i niszczy demokrację (w ogóle to w takim tempie niszczenia to juz dawno jej nie
@typeson: na papierze to mozemy mieć i czteropodział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałas moze zeby ktokolwiek z PO (byłego AWS i UW) kiedykowliek beknął za miliardy złotych ukradzione w czasie dzikiej reprywatyzacji dóbr państwowych w latach 90-tych !? Wiem że nienawidzisz PISu, ale pozostałe partie to tacy sami lub nawet gorsi złodzieje, przestępcy i komuniści. Wille po całym kraju i za granicą dostali pewnie za darmo (
@dave8: PiS to obiecał i co? Nagłówki w tvpis do wystarczający dowód?

Wiem że nienawidzisz PISu, ale pozostałe partie to tacy sami lub nawet gorsi złodzieje, przestępcy i komuniści.


Może tak, może nie, nie mierzyłbym wszystkiego jedną miarą czyli PiS albo gorsi, bo porównując afery PO typu zegarek Nowaka z aferami PiSu to jakby zupełnie różne skale. Lata 90. a zwłaszcza AWS to przecież były PO-PIS, łatwo jest rzucić oskarżenie że