Wpis z mikrobloga

Nie mam słów na @nowy_ja i wykopków zmanipulowanych przez tego miernote. Dowalił się do faktur sprzed 2-3 lat, wykorzystując moment że jest nagonka na szarlatanów i Ziębę - szkalował, szkalował aż wstrzelił się w dobry moment.

Założę się że nigdy w życiu nie wpłacił ani złotówki na pomoc Paulinie i jest życiowym przegrywem, który napawa się szkalowaniem innych, w dodatku chorych i potrzebujących pomocy ludzi.

Wiecie kto tak się zachowuje? Zwierzęta? Nie, zwierzęta mają jakieś instynkty, ten typ się nawet nie mieści w żadnej piramidce ewolucji...

Zauważcie, że @robertt1969 kilkukrotnie w komentarzach napisał, że dzisiaj odpowie na pytania, wytłumaczy się i zrobi co od niego oczekujemy. @nowy_ja pomija tą kwestię i wrzuca jakieś cytaty z jego wymiany zdań z Robertem, gdzie wiadomo że sadził się do niego od dawna. Człowieku, też bym pluł na Ciebie a nie udzielał Ci odpowiedzi, szkoda na Ciebie powietrza, a co dopiero czyjegoś czasu.

Nie twierdzę że @robertt1969 nie popełnił błędów w wydawaniu zebranych pieniędzy, ale to nie jest powód na taką nagonkę, zastanówcie się wszyscy nad sobą i nad tym co robicie trochę, to nie boli. Wcale się nie dziwię że mogły mu puścić nerwy - już bez waszego szczucia nie wyobrażam sobie co przeżywa na co dzień, wieczny stres i świadomość że jego dziecko ma nieuleczalną chorobę robi swoje - wy (celowo z małej) jeszcze dokładacie mu do pieca - "BO SZARLATANOM PUACI JANUSZ ROZUMISZ???" ... ehhh, szkoda na Was strzępić ryja.

@robertt1969 jeśli mogę coś zasugerować - nie pisz na wykopie będąc w nerwach, dwa razy się zastanów zanim komuś odpowiesz (szczególnie trollom którzy urządzili sobie na Was polowanie) - bo wykorzystają każde nieprzemyślane zdanie aby dalej kręcić aferę i będą je powtarzać wszędzie w kółko, co widać doskonale na przykładzie @nowy_ja... Usiądź na spokojnie, zbierz wszystkie sensowne pytania zadane do Ciebie przez społeczność i zrób z tego porządny Wykop - bez emocji, suche fakty. Jeśli zrobisz to dobrze, być może zarzutki i szczucie @nowy_ja obróci się przeciwko niemu, czego bardzo, ale to bardzo mu życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera
Pobierz
źródło: comment_1581666251tMtrYWVKCuaRDFD9wsTib2.jpg
  • 12
@retromirek: na zdjęciu typowa osoba wpłacająca kasę Robertowi?
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: gościu powiedział sprawdzam i bardzo dobrze i nagle wychodzą #!$%@? rzeczy o których nikt nie wiedział: ciążę, ksylitole, tabletki antykoncepcyjne itd.

To że się uczepił to nie zaprzeczam, ale zrobił masę merytorycznych wypowiedzi i uświadomił wielu wykopków, a to, że jest kilku fanboyow jak wy, co mają problem z czytaniem ze zrozumieniem i podchodzą do sprawy emocjonalnie, nie ma znaczenia.
@KondominiumKatoSocjalistyczne: proszę bardzo - tak na szybko - patrz na daty
Widzisz jaką niejawność na co zbiera???!!!
https://www.wykop.pl/link/5245497/comment/71425725/#comment-71425725
https://www.wykop.pl/link/5161155/comment/69654061/#comment-69654061
https://zrzutka.pl/kuext8
https://www.wykop.pl/link/5107505/prezent-od-wykopu-dla-mirabelki-chorej-na-sm/
Widzisz tam jakieś porady, sprzeciwy wykopków?

A tutaj jest ten słynny chodzik, że to rower o który niektórzy się czepiają.
Chciałbyś jeździć takim rowerem??
Pobierz
źródło: comment_1581679112yEsCw4mNMbkHLNIyFCtGjS.jpg
@wuju84: tak, potwierdzam to co piszesz - ale różnica jest taka, że ja tego gówna nie inicjuje, staram się tylko aby ten kto nasrał - wpadł w swoje własne gówno. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@retromirek: nie staje po żadnej ze stron bo z jednej strony rozumiem że robert zrobi wszystko by pomagać córce ale z drugiej strony powinien być już na tyle świadomy internetu że straszenie policją czy rodo bo ktoś go rozlicza jest strzelaniem sobie w kolano. Traci na tym tylko Paulina bo smród już zostanie.

a zniżanie się do retoryki którą stosujesz nie służy niczemu.
@wuju84: no widzisz, temat nie dotyczy nawet bezpośrednio mnie, a już mi nerwy puszczają. Podziwiam Roberta, że nie wybuchł bardziej i nie napisał w złości jeszcze gorszych rzeczy niż to RODO i policja - poczekajmy jak ogarnie temat, da znalezisko, ocenimy sytuacje na zimno. A ja sobie w tym czasie będę szkalować nowy_ja, bo mogę ;)