Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki, jakiś czas temu zacząłem robić prawko C, C+E. Ponad trzy miesiące minęły a ja póki co dopiero zdałem kwalifikacje. Czy to normalne że tyle to trwa ? Mam jedną max dwie jazdy w tygodniu. Robię prywatnie nie z urzędu. Jak wygląda teraz sytuacja z rynkiem pracy ? Przyjmują młodych bez doświadczenia ? Dolnośląskie here #zycietruckera #bekaztransa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mi zajęło c i c+e 4 miesiące niecałe ale miałem szkołę która leciała w kulki trochę i ciężko z jazdami było. Z robotą to różnie zależy od regionu.Na miedzynarodówke myślę że będzie łatwiej coś znaleźć na początek pójdziesz na przyuczenie do jakiejś firmy bo czegoś z codziennymi powrotami to wątpię że znajdziesz
  • Odpowiedz
Prawo jazdy zdałem w 1.5 miesiaca. Tylko dlatego,że miałem elastycznego instruktora i dobre terminy egzaminów. Aktualnie czekam juz ponad miesiąc (od egzaminu CE) na termin testu kwalifikacji... Więc chyba od ośrodka w dużej mierze zależy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania chyba wszystko zależy ile dysponujesz czasem i od instruktora. Ja siedziałem w domu żeby szybko zrobić a i tak jeździłem podobnie jak ty raz albo dwa na tydzień. Chociaż i tak szybko się usunąłem z C zeszło mi z 2 miesiące a CE udało się w miesiąc i za pierwszym zdane. Pamiętaj o karcie kierowcy żeby wcześniej wyrobić bo mi schodzi dłużej niż miesiac, robotę już mam nagrana a iść nie
  • Odpowiedz