Wpis z mikrobloga

@czlowiek_z_molibdenu Bo to kompletnie nieopłacalne finansowo, do tego wypicie tak dużej dawki pioruńsko słodkiego syropu raczej doprowadzi do wymiotów. No i 200 mg z 4 buteleczek to o wiele za mało dla osoby z tolerancją na kodeinę (no chyba że mówimy o początkujących lub z niską tolerką); poza tym komu by się chciało 4 (CZTERY) razy lecieć do apteki dla tych w/w 200 mg?
  • Odpowiedz
@iwov12 niektórzy farmaceuci nie ogarniają jeszcze tego i nadal lecą starym systemem (1 transakcja = 1 opakowanie), a jak zaczniesz mówić o limitach, to od razu rozpoznają ćpuna. Btw. limit to 240 mg, równowartość opakowania Thiocodinu 16tek.
  • Odpowiedz
@Sertralina: Czynnik ludzki jak ja go #!$%@? nienawidzę, przeszkoliliby do porządku tych farmaceutów, ćpun zawsze jest na bieżąco xD Na szczęście mój ulubiony aptekarz nie robi problemów i jak trzeba to dwie paczuszki sprzeda na osobne paragony, ale chyba już nie wyglądam jak kinderćpunek () Mój błąd, ale byłem blisko.
  • Odpowiedz
@FadingTears: Tymianek na pewno zdrowszy niż sulfogwajakol to fakt, ale nie dla mojego podniebienia to, po 15 tabsie myślałem, że ten tymiankowy smaczek już ze mną zostanie do końca moich dni xD najlepsza opcja dla mnie szklanka, thio wg uznania i zalewam małą ilością coli i mieszam co jakieś 3 minutki, kwadrans i szocik. Ekstrakcji przy mojej częstotliwości używania nie chce mi się robić
  • Odpowiedz