Wpis z mikrobloga

a) Ulep bałwana Twojego wzrostu i zrób sobie z nim zdjęcie
b) Pochwal czymś w czym jesteś dobry, swoim hobby, zainteresowaniami, rękodziełem itp.
c) Weź talię kart i naucz się kilku sztuczek

Ad. a) Cóż, chyba nie tej zimy, może za rok się uda i to najprędzej podczas wyjazdu w Alpy :)
Ad. c) Próbowałem ułożyć domek z kart, ale na Śląsku ciężko o stabilny grunt, więc musiałem szybko się poddać

PUZZLE! Zdaję sobie sprawę, że nie jest to hobby na miarę kinowego ekranu, tzn. nie nurkuję z rekinami, nie skaczę nad przepaścią, etc., ale uwierzcie mi, by zostać puzzlowym mistrzem również trzeba poświęcić ogrom energii i zapomnieć o śnie przez tysiąc nocy. Pierwsze puzzle dostałem od taty w wieku tak dosłownie kilku i od razu wkręciłem się w temat. Jeszcze do niedawna układałem trzytysięczniki, ale ostatnio wolnego czasu mam jak na lekarstwo, więc jeśli tylko trafi się pochmurny weekend bez większych planów, to łapię za szybkiego tysiaka, bo na więcej nie mogę sobie pozwolić i tworzę obraz. Znawcy tematu wiedzą, jak bardzo można się wyciszyć nawet po najtrudniejszym dniu i jak bardzo chce się sięgnąć po kolejne pudełko, zaraz po skończeniu ostatniego. Uzależnia! :)

#mirkowyzwanie
raffaello88 - a) Ulep bałwana Twojego wzrostu i zrób sobie z nim zdjęcie
b) Pochwal ...

źródło: comment_1581624026zHtuEmNFEiYXwKyv6UMxRR.jpg

Pobierz