Wpis z mikrobloga

Moje kocie Trio ()

Czasem są z nimi problemy, czasem psocą, często przychodzą się przytulać. Jedno jest pewne, w moim domu nigdy nie jest nudno ( )

Rudy chodzi z przymrużonym oczkiem, zbiera mu się w oczkach ciągle ropa, biedula ma gronkowca od urodzenia i mimo regularnych wizyt u weta i piątego leku nie jest do końca wyleczony. Je dosłownie wszystko i kradnie jedzenie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czarny jest kotem z nadwagą, waży 7kg i regularnie niszczy mi kwiatka, ten też kradnie, ale tylko mięso. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bury w listopadzie prawie umarł bo ugryzł go pies, codziennie przez miesiąc był u weta na zastrzykach i kroplówkach, ale za to jest najgrzeczniejszym kotem, nigdy nie zje mi czegoś z talerza i nie kradnie ze stołu.

#koty #kot #pokazkota #smiesznypiesek
Dawtona - Moje kocie Trio (。◕‿‿◕。)

Czasem są z nimi problemy, czasem psocą, często p...

źródło: comment_1581620062d5vnJxCXVYlzO35Nwy08GP.jpg

Pobierz
  • 29
@slayerdudi właśnie wet mi mówi, że ciezko jest, ale nawet zaleczyć nie damy rady :(
Wiem, że jest opcja z podawaniem tabletek, ale mocno obciążają cały organizm.
Są też nowe badania i medoty leczenia, ale to jest mega kosztowne :(
@Dawtona: Też mam kota z gronkowcem. Nasz dostał autoszczepionkę - po niej zaczął normalnie biegać (wcześniej strasznie dyszał, sądziliśmy, że to coś z sercem), nie dawał się pogłaskać po głowie, leciała mu krew z noska. W tej chwili gronkowiec zaleczony. Oczko do tej pory mruży. Jest dużo lepiej, jednak co roku choruje na zapalenie górnych dróg oddechowych :( Może podpytaj weta o autoszczepionkę, u nas zmieniło się na plus.
Fajne kitku,
@Dawtona hmmm ja jak dzikusy łapałam chore to do mycia oczu używałam kropli dla ludziów, takich niebieskich i neomecyny jak była wydzielina ropna, niby też dla ludzi i to tych najmniejszych a kociakom pomagało, wet powiedział, że można śmiało próbować.
@Dawtona: Wszystkie są jednej płci? I czy są od początku razem czy któryś z nich doszedł potem? Mam jednego kota w domu rodzinnym, chcę mieć jednego u siebie na co dzień, ale obawiam się jak mogą na siebie reagować, gdy będą mieć ze sobą kontakt, zwłaszcza ten starszy. Czytałem o tym jak najlepiej zapoznawać koty ze sobą, więc jestem ciekaw jak to było u Ciebie.