Wpis z mikrobloga

#gdansk #trojmiasto
Mirki potrzebuję informacji o dostępności parkingu w okolicach #westerplatte, a dokładniej ul. Majora Henryka Sucharskiego 70, ponieważ wybieram się promem do nynashamn i nie mam co zrobić z autem. W internecie pokazuje jakis parking ale zero kontaktu.
  • 11
@Geoadam siema też płynąłem Polferriesem, obsługa spoko, pomocni, fajne imprezy jak dobra ekipa jest, ogólnie dużo atrakcji i można się socjalizować z innymi kajutami :D
Nas złapał sztorm jak wracaliśmy, mieliśmy 2, 5h opóźnienia startu w drodze powrotnej i o 15:30 dopiero dopłynęliśmy. Jak sztorm to nie polecam, miota tym statkiem jak szatan :p
Co do parkingu, ja zaparkowałem w zasadzie przed wejściem do terminala pasażerskiego, ale byłem na miejscu o 16
@Spiszka dzięki za odpowiedź! Ja obawiam się, że nie zdążę dotrzeć wcześniej niż o 17. A ten parking Westerplatte nie jest płatny? I jak to miasteczko Nynashamn, jest co zobaczyć?
@Geoadam z tego co wiem to nie jest płatny, przynajmniej teraz poza sezonem. O 17 też możesz próbować pod terminalem, bo tam niektórzy podjeżdżają tylko kogoś zostawić i jada dalej.
Zależy co chcesz zobaczyć, mi się miasteczko podobało, w 5 godzin było akurat żeby je sobie obejść spokojnym tempem, zjeść jakiś obiad wypic kawę. Tylko że w zasadzie nie ma tam co oglądać, mi się podoba tamtejsza architektura i budowanie na tych