Wpis z mikrobloga

@piSSowiec39: jezeli bedzie sprawa a knura znowu uznaja za niepoczytalnego to osrodek zamkniety w choroszczy.
Kwestia pieniedzy prosta bo knur pokazal pare dni temu na filmie ze w portfelu kase ma by oddac.
Kwestia tego ze sie nie leczy pomimo wezwania do szpitala ktore jak mowi ze ma.
Kwestia tego ze to kolejna sprawa w przeciągu roku
Jak on do krakowa zajedzie?
Ale nie ma zadnej sprawy o znieslawienie nie ma
@piSSowiec39: Chłopie, o czym ty pieprzysz? Ja napisałem o opóźnieniu umysłowym, nie o chorobie psychicznej. Nikt nie dostaje żółtych papierów z uwagi na ubytki w intelekcie. To po pierwsze. Po drugie, to zejdź na ziemię - nawet nie wiesz ilu psycholi i wszelkiej maści zaburzeńców mija cię codziennie na ulicy. Nie wszyscy mają żółte papiery, to nie tak działa. Zresztą, ty w sumie chyba rzadko wychodzisz poza swoje cztery ściany, z
@Waldemar_Wpieldor: Jest coś takiego jak tel, jeśli myślisz że ja przy kompie siedzę. Ale tak, siedzę w piwnicy jak Cię to tak interesuje. Ze to debil to wiem ale to go nie zwalnia z odpowiedzialności za słowa czy czyny. I zajmij się może swoim życiem o ile je masz.
@piSSowiec39: nie no, jak dla mnie to możesz sobie oczywiście siedzieć w piwnicy 24/7, nawiązałem po prostu do twojego oderwania od rzeczywistości i potencjalnego powodu który za nim stoi. Natomiast wracając do sedna - oboje zgadzamy się co do tego, że Kris to debil. Różnimy się za to tym, że wg mnie "wyjaśnienie" debila to absolutnie nic wielkiego, a dla ciebie - powód do ekscytacji.