Wpis z mikrobloga

@Cenwargh: W becie bida, jeśli chodzi o eq, ale personalizacja postaci i drzewo umiejętności (częściowo podkradzione z PoE, jeśli chodzi o samą ideę) pozwala na stworzenie naprawdę ciekawych kombinacji. Jestem maniakiem h&s i muszę powiedzieć, że w ostatnich latach mało co przykuło moją uwagę tak bardzo jak Wolcen. Moim zdaniem może stać się najlepszym h&s obok PoE, jeśli w pełnej wersji zrobią to, co już obiecali ( ͡° ͜ʖ
Kumpel udosępnił mi gdy jeszcze było w becie. Grafika super, ale wszystko poza tym kicha absolutna. Wątpie by się udało im w pół roku wyciągnąć to na normalny poziom.


@chanelzeg: Podobno to inna gra zupełnie niż w becie
@Retoryk: ja kupiłem, ale w sumie nie wiem, czy dobrze zrobiłem. Szukałem czegoś, co jest podobne do Diablo jeśli chodzi o fabułę/rozgrywkę typowo RPG, a późniejszym i ewentualnym zastanawianiem się nad buildem jak w PoE. PoE dosyć skutecznie odepchnęło mnie dosyć wysokim progiem wejścia. Diablo cenię za to, że nie muszę się nad niczym zastanawiać i mogę chłonąć fabułę. Aczkolwiek przejrzałem dzisiaj kilka recenzji Wolcena z wersji finalnej i raczej nie
@PaniFral: GD już dawno ograny na wszystkie możliwe sposoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@drzuo: myślę jednak, że więcej ludzi grało w PoE niż ff (ja w ff nie grałem i nie zamierzam), więc to do nich odniosłem analogię, żeby wiedzieli o co chodzi.