Wpis z mikrobloga

W temacie oświetlenie #rower owe.

Potrzebny mi uchwyt do przedniej lampy prox Aero2.

Widział ktoś coś takiego gdzieś w sprzedaży?

Niestety historia zupełnie typowa dla chińszczyzny. Lampa ok i działa świetnie tylko nie ma jej już jak przytwierdzić do kierownicy.
I stała się tak jakby bezużyteczna.
  • 19
@bibsz: latarka to chyba Prox Aero F III. Ja bym coś tam dokleił klejem epoksydowym i wzmocnił jakiś drutem.

Opcja numer 2 - załatwiasz sobie jakiś inny uchwyt i przykręcasz w miejsce oryginalnego.
@brachistochrona:
Naklejka to dobra koncepcja ale musiałbym jeszcze jakiś uchwyt do Garmin skombinować. Mam co prawdę Vistę Cx ale to już prechistoria ;)

@panato:
Tak chyba zrobię. Znaczy zkodyfikie koncepcje z drutem. Po prostu - przewiercę boczne ścianki wstawię tam śrubę i skręce nakrętkami po każdej stronie ścianek. Tym sposobem naprężenia będą się rozkładać po ściance a nie tylko na otworkach.

Dzięki panowie.
Jednak nie da rady tak jak napisałem :)
Czyli albo adaptacja innego uchwytu albo reklamacja jak znajdę jakiś papier na to.
@stanton7:

taką koncepcje też mam - nawet mam stosowny uchwyt do gopro.
Jednak jeszcze nie wymyśliłem jak ów uchwyt elegancko do latarki przytwierdzić. Na sam klej nie chce a wiercić by przykręcić na legitną śrubę "fotograficzno-statywową" to mam opory bo można uszkodzić ogniwo. A jak proxa rozebrać (by wiercić bez ogniwa w środku) to nie doszedłem :)
bibsz - @stanton7: 

taką koncepcje też mam - nawet mam stosowny uchwyt do gopro. 
...

źródło: comment_1581579678BJu7ykfcW6H9oY1lZMpzT9.jpg

Pobierz
@bibsz: skad jestes? na stronie aljota masz liste sklepow z ktorymi wspolpracują. walisz do nich, mowisz jak wygląda sprawa, oni dzwonia do goscia co jezdzi z towarem zeby wzial taki uchwyt jak bedzie jechal przy okazji ( srednio co 2 tyg.) zostawiasz numer, sklep dzwoni ze juz jest, płacisz może z 5 zł albo nic jak znasz sklep i tyle :)

sprawdzone info