Wpis z mikrobloga

[ #pilkanozna #premierleague #okienkotransferowe #transfery #zzapolowy ]

Daily Star zaczyna dość sensacyjnie, że United prowadzą zaawansowane rozmowy, aby sprowadzić Cristiano Ronaldo na Old Trafford. 80 mln funtów. Wczoraj Perez mówił, że wcale nie jest przesądzone, że CR7 podpisze nowy kontrakt. Nie wiem, co o tym myśleć. Jakieś pomysły?

Według Daily Mirror Tottenham zgodził się sprzedać swoją gwiazdę Gareth Bale za jedyne 105 mln. Ponownie: Nie wiem, co o tym myśleć. Jakieś pomysły?

The Sun twierdzi, że jest 5 klubów, które chcą pozyskać gwiazdę Spurs. Bale mógłby zagrać w Chelsea, Real Madrid, Paris Saint Germain, City i United. Wszystkie kluby są w stanie zapłacić minimum 80 mln funtów.

Daily Mail. Wayne Rooney rozważa pozostanie w Manchaster United. Wszystko zależy od reakcji fanów podczas 2 ostatnich meczów sparingowych z AIK i Sevilla.

Diego Costa jest na liście życzeń Liverpool. 24-latek jest napastnikiem i gra dla Atletico Madrid. Tę informację podał hiszpański AS. Jednocześnie pojawił się komentarz madryckiego klubu, że Costa nie jest na sprzedaż.

Marko Arnautovic z Werderu ma wzmocnić atak West Ham United. Austriacki napastnik miałby być wsparciem dla zawodnika Andy’ego.

Pisałem o tym kilka dni temu. Rumuński obrońca Vlad Chiriches jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Tottenham. Po odejściu młodego Steven Caulker, Tottenham musi uzupełnić skład. Metro / BBC.

Guilherme Siqueira zostanie zawodnikiem Liverpool. Defensor Granady prowadzi od 2 dni rozmowy z the Reds. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. TalkSport.

David De Gea powiadział dziennikowi Marca, że Cesc jeszcze nie podjął decyzji, czy zostanie w Barcelonie. David namawia go do gry dla Czerwonych Diabłów. W międzyczasie United przygotowują ostateczną ofertę dla Katalończyków.

Caughtoffside pisze, że jeżeli Barcelona odrzuci ofertę, wówczas Moyes jedzie do Liverpoolu i rzuca na stół 22 mln funtów i … zabiera Marouane Fellaini do Manchesteru.

Huw Jenkins prezes Swansea stawia sprawę jasno. Jeżeli Liverpool chce pozyskać Michu, a podobno chce, to the Reds muszą wyłożyć 20 mln. SDN

Chelsea i Jose widzieliby Raphael Varane w składzie na nadchodzący sezon. Jose zamierza złożyć ofertę w wysokości 25 mln funtów i ma nadzieję, że Real puści młodego Francuza. Śmiem wątpić.

Wenger: Gunners are working on new signings. Bez pośpiechu jest jeszcze cały miesiąc.
  • 5
Daily Star i inne gówna mogę sobie mówić co chcą ale Perez powiedział że jak zapłacą za Ronaldo klauzule (1mld) to może odejdzie ;D


Varane, nie ma szans by odszedł nawet jakby zapłacili 50mln

@Oskarek89: xD
@chapeau_bas:

Jose zamierza złożyć ofertę w wysokości 25 mln funtów i ma nadzieję, że Real puści młodego Francuza. Śmiem wątpić


Chelsea i Jose widzieliby Raphael Varane w składzie na nadchodzący sezon


Śmiem wątpić :)