Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w #rossmann i patrzę sobie - co to do uja jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WEGAŃSKI SZAMPON - serio ludzie patrzą, żeby takie coś było wegańskie? Oni to jedzą czy jak? ¯\(ツ)_/¯

PS. Sposób użycia:
"dokładnie spłucz"_. A nie trzeba najpierw nakładać na włosy?

#bekazpodludzi #heheszki #humorobrazkowy ##!$%@? #bekazwegan
Pobierz SebaD86 - Byłem wczoraj w #rossmann i patrzę sobie - co to do uja jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: comment_1581512886UFcy2uPOCsw4gYe8r5rLaA.jpg
  • 52
@SebaD86: Chodzi o to, że weganizm to nie tylko jedzenie ale też dbanie o dobro zwierząt i planety. Więc to że nie jesz mięsa i produktów odzwierzęcych poniekąd oznacza też że nie chcesz używać rzeczy które były testowane na zwierzętach, zadając im tym samym cierpienie. Nie chodzi tylko o to że nie chcesz pić mleka, nie chcesz też się przykładać do procesu pozyskiwania jego. To tak po krótce, może wyjaśniłem (
@tyrytyty: faktyczne działanie? Nie jem mięsa - ok. Ale jak wypiję mleko krowy, to tej krowie nie musi się stać krzywda...?
PS. Kiełbasa dla wegan i tym podobne - to nie jest debilizm? Jak dla wegan - to nie kiełbasa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Avil: pewnie weganie też psów nie mają, bo to cierpienie zwierząt... czyli dobrze taguję #bekazpodludzi

@SebaD86: Cierpienie zwierząt to nieludzkie warunki do życia albo wręcz zabijanie ich. Nie widzę problemu w przygarnięciu psa. Pomimo, że nie jestem weganką (jestem wegetarianką) w przeciwieństwie do Ciebie umiem zauważyć sens takiego zachowania, a jedynym podczłowiekiem tutaj jesteś Ty, bo żaden szanujący się człowiek nie obrażałby kogoś kto postępuje inaczej, a tym bardziej dla
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@SebaD86: kiedy OP spodziewa się plusów za wyśmienity dowcip ale coś nie pyka xD.

Wiesz jak działa laktacja? Aby krowa dawała mleko musi być regularnie zapładniana. Całe życie stoi w klatce, je, sra, rodzi, zabierają jej cielę, je, sra, jest dojona, zapładniana, je, sra a kiedy nie jest w stanie więcej rodzic łaskawie zabierają ją do rzeźni.
@SebaD86: Nie jestem weganinem, ani nawet wegetarianinem, ale w przemyśle nie-mięsnym, ale produktów odzwierzęcych jest drugie dno. Wolna krowa "na polu" daje mleko tak czy inaczej. Tak samo kura, która sobie skubie trawkę na podwórku.
Jednak mleczarnia to najczęściej rzędy unieruchomionych krów podłączonych do maszyny, a jajka to efekt segregacji płciowej świeżo wyklutych piskląt (żywe kogutki milionami idą prosto w maszynkę do mielenia). To daje do myślenia.
@Jtumanowicz: podałem przykład, jak niefortunny to sorry. Chodzi mi o to, że nie wszystko pozyskiwane ze zwierząt musi być dla nich cierpieniem.
@Avil - nie wiem jak się zwracasz do rodziny, ale czarnolisto PS. Dla "dobra środowiska" wyłącz wykop i nie marnuj prądu, bo prąd = CO2. Ale nie, bo Ty wybierasz co jest dobre dla środowiska? Nie chce mi się z tobą gadać...
@bukimi - o to to to... dokładnie