Wpis z mikrobloga

Mirasy, bo mnie #!$%@? jasny trafi za chwilę. Powiedzcie, jak się bronicie przed takimi 'agresywnymi' graczami. Od razu jak ja podaję piłkę, to już jest przy mnie oponent, zdąży mojego gracza #!$%@? okrążyć i odebrać mu piłkę a ten się nawet nie ruszy. Bardo często jest tak, że podaję, piłka się toczy a moj #!$%@? gracz stoi i czeka na podanie i nawet nie mogę nim podejść do tego podania, oczywiście w tym czasie już przeciwnik dopada do piłki. Do tego, jak tworzę akcje, już mam strzelać i już się składa do strzału mój napastnik, odpala się animacja kopnięcia ale nie, przeciwnik doskakuje i odbiera. To jest moja wina, czy to delay czy co. Nie gram przewidywalnie, od razu zaznaczę, staram się nie grać schematami. Pomuszcie.
#fut
  • 12
@Loonar92: może być delay a ja myślę że to zasługa przeciwnika bo właśnie tak działa umiejętność przełączania się zawodnikami pressing kolegi i zanim coś zdążysz zrobic rywal doskakuje. Masz tak w każdym meczu czy tylko w niektórych?
@mrberto: no właśnie różnie, ale z reguły seriami, tzn jak zacznę grać, to każdy po kolei tak robi, później spokój przez jakiś czas i znowu. Też stawiam na delay, tylko, że czasem udaje mi się przed tym jakoś bronić