Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa wyglada tak, jestem w związku 3 lata, wiadomo były lepsze i gorsze chwile, No ale ogólnie jest w porządku, problem jednak polega na tym, ze moja luba po 3 latach związku oświadczyła mi ze ona nie czerpie przyjemności z #seks ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie to byłem bardzo zaskoczony gdy mi o tym powiedziała, bo przez cały ten czas wydawało mi się, ze było zupełnie na odwrót, a teraz takie coś, No i w sumie od pewnego czasu bzikania jest jak na lekarstwo, a wcześniej nie było z tym jakiegoś większego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie to nie wiem co mam o tym myslec, próbowałem z nią rozmawiać, tylko, ze ona ciagle wymyśla nowe powody dlaczego nie chce jej się bzikac itp itd.. wiem, ze to portal ze śmiesznymi obrazkami i z gronem stulejarzy, ale może jakiś głos rozsądku się tutaj pojawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 45
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
#!$%@?, #!$%@? mnie ta logika różowych, po 3 latach związku stwierdziła że w sumie z seksu to nie czerpie przyjemności (pewnie zapomniała dodać, że z seksu z Tobą).

Zanim się zejdą wykopowi profesjonaliści ds. bolca na boku proponuję szczera rozmowę z drugą połówka, jeżeli seks mógłby dla niej nie istnieć to terapia u specjalisty(może coś z libido), albo po prostu nie pociągasz jej w żaden sposób i gówno z tego
  • Odpowiedz
PodgnitaElfka: @AnonimoweMirkoWyznania baba here. Zawsze lubiłam seks, ale wcześniej tak umiarkowanie. Z moim ostatnim facetem mogłam uprawiać codziennie po kilka razy i z każdym rokiem kręcił mnie tylko coraz bardziej. Laska o ile nie ma problemów zdrowotnych albo się odkochała albo poznała kogoś i nie chce z tobą uprawiać seksu, bo ma wyrzuty sumienia. Zasugeruj jej badania krwi i kontrolę u endokrynologa, jak będzie bagatelizować problem to będziesz wiedział, że ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dumspiro: czyli #!$%@? cały dzień jakiś szajs żeby zaruchac. Prawda jest taka że każdy ma inny temperament. Op nie dobrał się odpowiednio ze swoją partnerką i teraz nic się nie da z tym zrobić. Szkoda że wyszło to tak późno.
  • Odpowiedz
RudaTowarzyszka: @dumspiro: Ale #!$%@?. Jestem kobietą i te teksty o grze wstępnej to mit. No chyba, że jesteś nieatrakcyjnym beciakiem i tylko w taki sposób jesteś w stanie uzyskać od kobiety seks. Jeśli twój facet cię kręci to sama będziesz się dobierać i nie potrzebujesz do tego świeczek ani masaży

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Ale #!$%@?. Jestem kobietą i te teksty o grze wstępnej to mit.


@RudaTowarzyszka aha, standardowe "ja tak mam więc wszystkie inne kobiety też bo wszystkie jesteśmy identyczne"

Za każdym razem się dziwię jak rzekomo empatyczne kobiety nie są w stanie pojąć jak różne potrafią być między sobą.

@AnonimoweMirkoWyznania: mnóstwo możliwych przyczyn, od hormonalnych, poprzez psychiczne, poprzez schorzenie zwane bolcem na boku, aż po znudzenie i odkochanie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: można też wziąć ją na przejażdżkę autem i zjechać na pobocze, zedrzeć jej ubranie, jak zacznie marudzić to zatykasz jej agresywnie usta i mówisz żeby się zamknęła, krepujesz jej ręce i robisz co chcesz, wszystko zależy od tego czego jej brakuje
  • Odpowiedz
ŚwietlistyKondon: @hitherto: Wyobraź sobie, że mam koleżanki, siostry, kuzynki, czytam fora, książki, publikacje naukowe. I zdecydowanie większość kobiet nie potrzebuje liścików do torebek czy świeczek, żeby mieć ochotę na seks. Mitem jest to, że kobiety nie lubią seksu i potrzebują do tego jakieś kosmicznej atmosfery. Jasne, jest miło zjeść smaczną kolację czy dostać kwiaty, ale teksty o "grze wstępnej cały dzień" to po prostu śmiech na sali. Jeśli tylko po
  • Odpowiedz
AgresywnaKaczka: @agaja: naucz się czytac bądź przestań manipulować. Nie chodzi o kolacje czy liścik tylko o to, ze pada sugestia aby przez cały dzien facet koncentrował się na skakaniu wokół partnerki i odesłaniu jakiegos tańca godowego z rozpalaniem partnerki itp ale standard zamiast odnieść się do całości wybierasz jeden motyw z karteczka której przygotowanie to 2 minuty i na tym budujesz cała argumentacje ze hurdur nie chce ci się starać
  • Odpowiedz