Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
#mirabelkopomusz bo ja już nie wiem co robię nie tak ( ͠° °) dostałam od siostry cienie, w kolorystyce skrajnie innej niż używam na co dzień. Robię już 4 podejście i dalej nie potrafię ich ogarnąć, nie wiem czy źle blenduję, nakładam czy co. A może one mi po prostu wcale nie pasują? Albo ja nie pasuję xD
Nakładam palcem, bo pędzelek ich jakoś nie chce łapać (irl nie ma aż takich plam), nie jestem zadowolona z efektu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kosmetyki #makijaz #rozowepaski
W komciu zdjęcie cieni
Miriamele - #mirabelkopomusz bo ja już nie wiem co robię nie tak ヽ( ͠°෴ °)ノ dostałam ...

źródło: comment_15815070335Acm5hGz9vBJwSOsUZFlE4.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Miriamele: wydaje mi się, że wyglądają dla Ciebie dziwnie przez to, że masz powiekę opadającą, ale ja się nie znam na cieniach, sama planuje dziś pierwszą paletkę kupić i jestem ciekawa co wyjdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Miriamele: dodaj trochę złota albo czerni, będzie się to moim zdaniem lepiej prezentować. Nie jest źle generalnie ale zielone i niebieskie cienie w samotnosci wyglądają trochę karynowato
  • Odpowiedz
@Miriamele: ja tak wyglądałam jak z tą powieką zaczynałam robić kreski, dużo czasu minęło zanim się nauczyłam, ze nie mogę robić tych krech z instagrama XD
  • Odpowiedz
@Miriamele: najważniejsze- dobra baza, jakiś jasny cień dla podbicia koloru a później kolorki i blendujesz. Jak chcesz intensywniej to polecam na mokro. Myślę, że całkiem nieźle sobie radzisz, nie ma takiego efektu jak w internetach bo nie robisz kreski i przede wszystkim słabo malujesz rzęsy, to wszystko ma znaczenie. Na pierwszym z kreską od razu lepiej całość wygląda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Miriamele: mi się też podoba i nie czaje problemu oprócz tego że jedna jest bledsza, niż druga, ale oczy to nie bliźniaczki, nie muszą być pomalowane tak samo xD
  • Odpowiedz
A spróbuj nałożyć najjaśniejszy cień na całą powiekę, i w kąciku zewnętrznym ten drugi, żeby przyciemnić, wyszloby takie ombre. Same cienie są raczej chłodne i nie grają super z ciemną oprawą oczu, może dlatego nie czujesz efektu wow. Rzęsy też mają ogromny wpływ na końcowy efekt, jak dokleisz to od razu będzie inaczej
  • Odpowiedz
@Miriamele: IMO jest spoko, lubię zielone cienie. Spróbuj nakładać zbitym pędzelkiem na korektor, będą się lepiej kleić. Ewentualnie zamiast takiej równej kreski przykombinuj z roztartą kredką i do tego delikatne sztuczne rzęsy
  • Odpowiedz
@Miriamele: a może spróbuj nakładać je tylko jako kolorowy akcent ? Jeśli czujesz się mało komfortowo w takich to po co od razu nakładać na całą powiekę :) może np zwykle cienie, których używasz na codzień na górna powiekę a na dolną właśnie te kolorowe ?
  • Odpowiedz