Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1126
Mój stosunek do pracy waha się między "za mało mi płacą" a "jestem za głupia na to stanowisko, powinni mnie wywalić"
#gownowpis #pracbaza
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@azetka: jakbyś siedziała mi w głowie, z jednej strony - dobra, z palcem w nosie dostanę lepiej płatną pracę, niech się sami z tym bałaganem użerają, a z drugiej - Boże, dlaczego robię takie głupie błędy, zaraz mnie zwolnią, co ja wtedy zrobię?

  • Odpowiedz
@azetka: ja od 3 miesiecy mam podejscie: "i co mi ku#wa zrobia? Premie zabiora? Jaka premie :D". Na papierze 4 podwyzki a placa od 3 lat taka sama ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw szukam pracy w #opole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@samjesteszajety: jestem książkowym przykładem syndromu oszusta - definicja idealnie do mnie pasuję xD ale pracoholizm i toksyczny związek też, od ponad roku zbieram się do zmiany pracy i ciągle nie, bo a to podwyżka, a do tego nowi ludzie - na co to komu potrzebne()
  • Odpowiedz
ja od 3 miesiecy mam podejscie: "i co mi ku#wa zrobia? Premie zabiora? Jaka premie :D". Na papierze 4 podwyzki a placa od 3 lat taka sama ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw szukam pracy w #opole


@Mrbimbek: O to to , #!$%@? o podwyżkach ponad pół roku co doprowadziło do tego, że straciło się całe chęci by cokolwiek robić ponad wymagane absolutne minimum.
  • Odpowiedz