Wpis z mikrobloga

Kurła, zapomniałem, że ludzie robią takie coś jak wesela, a my mamy taką fajną podstronę z żelkowymi inspiracjami xD
Co fajnego mogę wymyślić na wesele z żelkami?

Poniżej najważniejsze info. W linku powyżej pełna galeria. A w komentarzu mini bonus! ( ͡ ͜ʖ ͡)

F.A.Q.

Ile żelków jest w opakowaniu?
Jakich rozmiarów są żelki Gusto?
Kiedy najlepiej zamówić żelki żeby zdążyły dotrzeć do weekendu? - Im wcześniej tym lepiej! Najpóźniejszy, najbezpieczniejszy termin aby być pewnym że żelki dotrą w piątek to wtorek do godziny 10-11, później nie możemy zagwarantować że żelki dotrą na czas
Jaka jest data przydatności do spożycia? - Minimalna data przydatności żelków do spożycia to 6 miesięcy
Jak przechowywać żelki? – Żelki należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, aby zachowały świeżość na długo
Kolory Plus jeżeli na weselu jest jakiś dominujący kolor, to możemy spakować żelki w takim kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słoiczków i koszyczków niestety nie sprzedajemy jeszcze, wszystko jest na Allegro.

Najczęściej wybierane żelki na wesela: żelki serca żelki malinki żelki pianki duże żelki żelki owocowe

#gusto #wesele #impreza #slub
ecco - Kurła, zapomniałem, że ludzie robią takie coś jak wesela, a my mamy taką fajną...

źródło: comment_1581451042AuXaIAkpONJNufR2wWFFRI.jpg

Pobierz
  • 1