Wpis z mikrobloga

Osoby narzekające na Black Market mogą mi wytłumaczyć, o co chodzi w tym narzekaniu?
Czego oczekujecie? Że kupicie Type 59G za 1mln srebra? Dwulufowca/defendera/progetto za 1000golda?
Była jedna zajebista oferta na Lansena za 8kk srebra. Zajebista premka którą można zdobyć za ilość srebra, jaką można nafarmić grając na dwa dni frontline - źle.
Potem oferta na Chryslera i Mutza za niecałe 5kk srebra. Nie są to jakieś rewelacyjne premki, ale znajdą swoich miłośników. Jak ktoś ma jedną premke do zarabiania to zakup którejkolwiek z tych dwóch bardzo usprawni mu farmienie kredek bo będzie można grać na zmiane. Nie śledziłem jak wyglądało to z AX bo go mam, ale sytuacja podobna.
Dwa razy dziennie widze wysyp wysrywów na tagu #wot w stylu "Black market to gówno nic ciekawego".
WG i tak wyciągnęło ręke w strone polaków biedaków i dało oferty na czołgi za srebro. Nawet jakby WG dało graczom możliwość wyboru jakiegokolwiek czołgu premium ZA DARMO, to i tak by było zrzędzenie, że #!$%@? nie dali 5-perkowej załogi i fioletowych modułów więc to gówno oferta.
Potem zdziwienie, że WG na #!$%@? na opinie graczy, skoro zamiast konsruktywnej krytyki, większość z nich potrafi co najwyżej napisać, że to i to jest gówniane, w sumie wszystko jest gówniane.

¯\_(ツ)_/¯
#wot
  • 9
@Haszaks: Każdy, kto ma dużo golda (czyli wydał sporo hajsu na gre) ma też pewnie sporo czołgów w garażu i BM nie jest skierowany do takich graczy. A widze że wykopki oczekują, że WG przedstawi im indywidualną oferte na zakup unikatowego czołgu za pół darmo ¯\_(ツ)_/¯
Jeszcze lepsza strona tego wszystkiego - wstają przed 5.00 rano żeby sprawdzić co jest w ofercie i szybko napisać że BM to gówno. Kolejnego dnia