Wpis z mikrobloga

#wykrywaczmetalu #poszukiwacze

Mam pytanie - wykrywacz metalu dla początkującego do 2tys - jaki? Znalazłem Garrett ace 400i, w wielu wpisach w internecie polecany. Czy może jakiś Rutus? @Zwiadowca_Historii - co byś doradził. Rekreacyjne szukanie wszystkiego we własnym lesie i na własnym polu po uzyskaniu stosownych zezwoleń ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwiadowca_Historii: baterie w deusie wymienia się łątwo problem z wadami jest znikomy, te gwarancje Polskie na 2 lata to sobie mogą pisać, wymieniałem w 3 letnim z taką gwarancją wyświetlacz bo zmienił barwę, wystarczył mail do producenta we francji, odpisali że ich gwarancja jest na 5 lat od daty sprzedaży, podali adres do ich serwisu w Polsce, o ile dobrze pamiętam to wysyłałem do Talcomp, wymieniono bez problemu. Dalej nie
  • Odpowiedz
@Zwiadowca_Historii: Swego czasu zajmowałem sie handlem wykrywaczami (nowych i używanych) ale dałem sobie spokój po zaostrzeniu przepisów. Długo masz ten sklep? Zauważyłeś też bardzo ale to bardzo duży spadek obrotu sprzętem? tzn. kupić w fajnej cenie dało rady, ale sprzedać nawet w nomalnej już ciężko. Jestem ciekaw czy mocno odbiło się to też na nówkach bo nie śledziłem już sprawy?
  • Odpowiedz
@piotr-antyn: działalność minął już rok w styczniu, sklep jakoś od połowy zeszłego roku ruszyłem. Co do ruchy to raczej średnio, tort że tak powiem w większości podzielony i trudno się wbić w rynek. Co do cen to te są sztywno narzucane przez dystrybutorów i oficjalnie wszyscy muszą sprzedawać po tyle samo, można jedynie pod ladą coś spuszczać robiąc jakieś rabaty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
3 tys to jednak jeszcze nie ;p


@ComboBreaker Czyli jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam sie zainteresowałem tematem i szukam czegoś ale dla mnie 3 klocki to rzeczywiście za dużo.
  • Odpowiedz