Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dołączyłam na FB do jakiejś dziwnej grupki o makijażu. Laski wrzucają tam swoje zdjęcia i proszą o ocenę makijażu. Jestem #!$%@? przerażona. Dziewczyna umalowana jak pijany kret, który dostał się do kosmetyczki i rył w przypadkowych kosmetykach a komentarze "ślicznie kochana :)))". A napisz coś, że jednak ślicznie nie jest to cię #!$%@? zjedzą xD
#kosmetyki #makijaz #logikarozowychpaskow
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morti92: nie będę wrzucać fot dziewczyn bo to nie o to w tym chodzi.
@Sexyvoldemort: no albo złośliwość. O ile dobór kolorów np. to kwestia indywidualnych upodobań to jak ktoś jest pomalowany technicznie źle to można mu to napisać w konstruktywny sposób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rakietynabosnie: xD gdzie ja się śmieję z nich? Śmieje to ja się z tych, które posiadając wiedzę i umiejętności wola pisać "pięknie kochana" zamiast pomóc innym doskonalić umiejętności. Sama się maluje jak pijany kret i w życiu nie powiedziałabym sobie, że wyglądam pięknie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Spajkodron3000: daj na priv tego kreta, proszę. Tak samo jest na Włosingu, weź napisz, że ktoś ma włosy jak siano i nie ma czym się chwalić to ban xD
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: A #!$%@? to. Ostatnio laska po kursach szukała modelek do portfolio i prosiła o ocenę. Napisałam jej szczerze co jest do poprawy to wyskoczyła z mordą że na kursach tak uczyli. No jak na kursach te makijaże wychodziły tak samo #!$%@? to się nie dziwię że większość dziewczyn nie chce płacić innej osobie za makijaż.
  • Odpowiedz
@PanKapusta: Yup. Wydaje mi się też że ludzie nie rozumieją, że ukończenie kursu to jak ukończenie każdej innej szkoły. Masz papierek który potwierdza że byłaś w danym miejscu i odtworzyłeś coś dostatecznie do jego ukończenia. Ale nie musi oznaczać, że jesteś w danej dziedzinie dobry, nie oznacza że badasz temat.
  • Odpowiedz
@daddyissues_: Oczywiście, nawet nie musi to oznaczać bycia dobrym. Po prostu znasz zasady według których teoretycznie należy coś robić i potem to doskonałość w praktyce. Chyba, że jesteś taką Karynką, to wtedy po kursie jesteś już w top 1%. Na szczęście życie weryfikuje :)
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: to samo na fejsie, jak raz napisałem że mi się nie podoba to zostałem zwyzywany na żywo, a co tam ja bym pisał prawdę, jak ktoś nie widzi że nie jest pępkiem świata to nie ma dla nie go ratunku i nie żałuje takich ludzi
  • Odpowiedz