Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia, ale chyba tak :)


@M_longer: ej kierowniku? Ja się tutaj pytam nadwornego speca od Technic o tak proste rzeczy, a Pan nie wiesz jaka jest prawidłowa odpowiedź? No jak to tak można? ()
  • Odpowiedz
zostaje tak dużo elementów po zbudowaniu auta (w wersji Marco, która jest większa od tej M_Longera), że powinno dać radę.


@firunna: i takie odpowiedzi to ja szanuję. Dzięki
  • Odpowiedz
@damw znaczy się zgaduję też, bo nie wiem jak Marek zrobił podwozie do ciągnika, ale w porównaniu do tego od Marco jest tam ze 2 razy mniej elementów.
  • Odpowiedz
ej kierowniku? Ja się tutaj pytam nadwornego speca od Technic o tak proste rzeczy, a Pan nie wiesz jaka jest prawidłowa odpowiedź? No jak to tak można? ()


@damw: Nadworny spec nie wie co sobie ktoś w domu zbudował, to nie moja ciężarówka :D
  • Odpowiedz
Nadworny spec nie wie co sobie ktoś w domu zbudował, to nie moja ciężarówka :D


@M_longer: no i czar prysł. Myślałem, że tylko po spojrzeniu na ten model już miałeś w głowie opracowaną instrukcję do niego xD
  • Odpowiedz
no i czar prysł. Myślałem, że tylko po spojrzeniu na ten model już miałeś w głowie opracowaną instrukcję do niego xD


@damw: Obstawiam że dałbym radę go zbudować ze zdjęć, ale nie byłby 100% odzwierciedleniem.
  • Odpowiedz
Obstawiam że dałbym radę go zbudować ze zdjęć, ale nie byłby 100% odzwierciedleniem.


@M_longer: "close enough" jest również akceptowalne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"close enough" jest również akceptowalne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@damw: Niby tak, ale nie wcinam się w czyjeś modele. Jak się zbiorę do kupy to będzie w marcu/kwietniu kolejny C dla 42078.
  • Odpowiedz