Wpis z mikrobloga

  • 789
Jakby ktoś chciał coś do kotleta w pracy i interesuje sie Lego.
To polecam przeczytać moją relację ze spotkania z designerem Lego Michaelem Psiaki podczas zeszlo-tygodniowej premiery zestawu 10272 Old Trafford.
Mialem tylko wziać autograf od autora... a ze bylo malo ludzi przez huragan w Londynie to krótka wymiana zdań zamienila sie w półgodzinną rozmowę.
Dowiecie sie z niej zapewne kilka ciekawych rzeczy:
https://justpaste.it/4fmt6
(link do notatnika zewnetrznego bym mogl ewentualnie naniesc poprawki)

#polecam i Zapraszam
Piotr Fronczewski.
Pytania, sugestie, uwagi? - śmiało.
#lego #ciekawostki #chwalesie #united
Shewie - Jakby ktoś chciał coś do kotleta w pracy i interesuje sie Lego.
To polecam p...

źródło: comment_1581395254udyIFSm5CSbNP2yu7SJMO3.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Super wywiad i fajnie przemycone informacje, niuanse jak chociażby szczegóły projektu apollo albo użyte części poprzez projektanta na podstawie BL
  • Odpowiedz
@Bdzigost: @hitherto: @FronzenHell: @Dziolszka: @skater_skully:

https://www.wykop.pl/link/5331203/moja-relacja-ze-spotkania-z-michaelem-psiaki-designerem-grupy-lego/

Znalezisko jest już na wykopalisku, nie sądziłem że materiał spotka się z tak pozytywnym odzewem od was.
()

@zychu69: Dzięki! To niezwykle mało dostępni ludzie.
Gdyby nie huragan w UK i w wyniku tego pustki na ulicach co w ostateczności miało też bezpośredni wydźwięk na ilość na premierze, to ten wywiad nigdy nie
  • Odpowiedz
@Shewie: TLDR wcisnął Ci na siłę Harleya, którego nawet nie chciałeś, bo się nie błyszczy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Oczywiście żartuję. Gratki za wywiad, bo nigdy nie pomyślałbym, że uzyskanie efektu chromu może być tak trudne w produkcji klocków dla takiego giganta jak Lego. Sam mam Mini 10242 i nie sądziłem, że powłoka elementów ze zderzaka jest aż na tyle nietrwała, że nie można ich używać w
  • Odpowiedz
Jest taki stadionik Realu? Koledze chciałem na urodziny kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@toxyczny: nie ma. Ten stadion to pierwszy w historii tego typu obiekt w oficjalnym zestawie Lego
  • Odpowiedz