Wpis z mikrobloga

@Vanderwill: na proline jest za 1999 ale to nie jest oficjalna dystrybucja, czasami są promocje na 1899. W tej cenie raczej ciężko coś lepszego u nas dostać. U chińczyka jakieś noname są dostępne mało popularne więc bym się w to nie pchał, ale za 2300 z groszami można zamówić Ninebota MAX, a to takie PRO z ulepszeniami.
@FLAC: I to mnie odstrasza, nie kumam tego jak można dać hamulec na przód w hulajnodze, popada i hulajnoga do straty zębów idealna, chyba postawie na m365 pro jak mówisz że w tej kasie najlepsza. Czy ceny tak skaczą? Możliwe że 2200 zrobi się 1800 lub coś w tym stylu? Nie wiem czy się czaić czy nie?
@Vanderwill: max ma dwa hamulce, jak hamujesz działa bębnowy z przodu i elektryczny (hamuje silnikiem) z tyłu. Na M365 jest tak samo tylko odwrotnie, silnik hamuje z przodu a tarczowy z tyłu.

PRO widziałem za 1899 najtaniej w Proline u nas, ale tak jak mówię to nie jest oficjalna dystrybucja, czyli za gwarancję nie odpowiada Xiaomi a Proline. Ale zwykle za 1999 powinno dać się kupić bez problemu dosyć często, 2200
@Vanderwill: teraz ani m365 ani m365 pro się nie łamią bo do wszystkich dali stalowe zaczepy. Jak się zaczniesz na niej wieszać albo skakać z krawężników to też może pęknąć, bo to nie sprzęt wyczynowy. Ale przy normalnej jeździe nic się nie powinno stać.

Ważne tylko żeby nie skręcać kierownicy całkiem na sztywno, minimalny luz musi być bo przy sztywnym skręceniu wyrabiają się elementy które pracują (zaczep, gniazdo) i luz się