Wpis z mikrobloga

@RudaMirabelka: Wszystko ok, ale z ostatnim podpunktem to gdzieś są badania na ten temat? Czy chodzi o rozwój fizyczny, czy psychiczny?
Bo prawdę mówiąc jak wyobrażę sobie dziecko wychowywane przez homoseksualistów w szkole, to nigdy nie uwierzę, że nie będzie szykanowane przez rówieśników, co może jednak bedzo negatywnie wpłynąć na jego rozwój.
Bylem szkalowany, za to, że mieszkałem na śląskiej wiosce (nie mowilem po śląsku nawet), więc jeżeli z tak błachego
  • Odpowiedz
Specjnie przeziębiony do regalu podszedlem


@MolibdenowyTadeusz: Zrobiłem na temat tej książki większy research. Oryginalny tytuł to Abnormal Psychology. Ostatnie wydanie nastąpiło w 2001 roku, dlatego nic dziwnego, że brak w niej nowych źródeł (wszystko z lat 70, 80, 90). Z tego co widzę to tłumaczenie tej książki w Polsce ukazało się w 2017 roku. Serio ktoś wydaje aż tak stare książki i poleca je studentom? Szczególnie w takiej dziedzinie? To zwyczajne
artpop - > Specjnie przeziębiony do regalu podszedlem

@MolibdenowyTadeusz: Zrobiłe...

źródło: comment_15813790263il7A8xYG1abMMZXnWIpyZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@artpop: ok, ale jakoś dalej nie widzę tego w Polsce, społeczeństwo nie jest na to gotowe, być może na zachodzie się sprawdza, jednak spójrzmy prawdzie w oczy, jeszcze nie tutaj, szkoda dzieci.
  • Odpowiedz
@skar: Obecnie w parach jednopłciowych wychowuje się 50 tysięcy dzieci w Polsce. Takie dzieci nie mają równych praw (np. ich sytuacja, kiedy biologiczny rodzic zginie - druga osoba wychowująca to dziecko nie ma do niego żadnych praw). Jedyna metoda na walkę ze szkalowaniem/prześladowaniem to rzetelna edukacja i programy anty-bullyingowe.
  • Odpowiedz
  • 1
@artpop legalizacja związków rzeź pary homoseksualne powinna być już dawno wprowadzona.
Co do programów, to raczej trzeba edukować rodzicow niż dzieci..
  • Odpowiedz
@RudaMirabelka: serio nie chciałbym szkodzić osobom homoseksualnym. Jestem wyrozumiały i akceptuję ich wybory. Nie można jednak się zgodzić z tymi tezami bo to wcale nie są tezy naukowe.
Homoseksualizm jest zaburzeniem psychicznym i jeśli jakiś naukowiec mówi inaczej to jest to robione jako ukłon dla tolerancji w celu nie krzywdzenia tych osób. Mężczyzna powinien czuć popęd seksualny do kobiet a jeśli go nie czuje i lub czuje do mężczyzn to jest
  • Odpowiedz
@Cichygnojek: chodzi o mszę z durszlakiem na głowie. Jest tego wiele. No działalność szurów jak print screena i innych.

Co najśmieszniejsze jestem za zlikwidowaniem religii w szkołach i przeniesienia jej do salek przykościelnych ale co innego wojowanie gimboateizmem a co innego wyrażanie własnej woli.
  • Odpowiedz
@agent-cooper Ech, scenariusz takich wypowiedzi jak Twoja nigdy się nie zmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°). I jak zawsze najzabawniej brzmią teksty o znajmoych homo z którymi oczywiście rozmawiasz o ich życiu seksualnym i tyle wiesz o homoseksualnym seksie, ba nawet o tym jak uprawiają seks grupowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: no żebyś wiedział że poznałem takich i mi opowiadali. Z resztą to nie tajemnica. Słyszałeś o klubach z dark rooms? Albo jak to było w Poznaniu na termach Maltańskich gdy umawiali się na konkretny wieczór na sauny prywatne?
Jak dla mnie to nawet spoko ale jako argument na adopcje dzieci to już mocny fakt.
  • Odpowiedz
@agent-cooper No wyobraź sobie nie wiedziałem, jakoś nigdy nie rozmawiałem z żadnym gejem na temat jego życia seksualnego. Ani nie plotkuje ze znajomymi o tym, gdzie się spotykają homoseksualisci na seksy. Ale widać wielu wypoków wie lepiej od samych osób LGBT jak wygląda ich życie seksualne ¯_(ツ)_/¯
A to rozumiem przy procedurze adopcyjnej są pytania o to jakie się ma preferencje i fetysze seksualne? Bo przecież jakaś para hetero, która czasem np.
  • Odpowiedz